1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Вибори в Кривому Розі – наочна ілюстрація силогізму: українського політика легше купити, ніж залякати. Чимало моїх джерел стверджують, що переможець мерської виборчої кампанії Юрій Вілкул купив перемогу, але не у виборців, а в опонентів. Тих самих, які так самовіддано провели попередні вибори міського голови

3003 32

Чомусь мало хто із спостерігачів звернув увагу на те, що на повторних виборах мера Кривого Рогу "Самопоміч" не знову висунула Юрія Милобога, який у минулій кампанії програв лише 752 голоси "регіоналу" Вілкулу. Мої джерела стверджують, що Вілкул переконав Милобога злити йому вибори за якусь кругленьку суму. Але це ще не все… Вілкул – не будь дураком – записав цю розмову і копію плівки нібито передав Садовому. І в результаті Милобог ні гонорару не отримав, ні підтримки партії на місцевих виборах.

Але й це ще не все: ганебний програш "недогероя" Семена Семенченка, якого висунули на заміну Милобогу, теж є предметом для політичного аналізу: чому "Самопоміч" несподівано висунула на округ настільки одіозного кандидата? Тут думки розділяються: наприклад, персональний біограф Семенченка, журналіст Володимир Бойко стверджує, що Садовий (чи хтось з його оточення) просто взяв гроші у Вілкула, аби злити під нього місто; інші експерти вважають, що висунення Семенченка – це наслідок так званого плюралізму (а точніше – часткової анархії в партії), при якій екзальтованість та децибели в голосі домінують над відповідальністю та розважливістю в ухваленні рішень. В результаті "Самопоміч" (саме "Самопоміч", а не Семенченко) провалила тест на політичну зрілість.

Кривий Ріг уже став ганебним минулим "Самопомочі". Партія не доклала достатніх зусиль, аби відстояти результати, отримані в минулій виборчій кампанії. А ось Семенченко – це нинішня сторінка цієї політичної сили. Тому цікаво, скільки ще партія вдаватиме, ніби не знає, що Семен Семенченко - аферист з кримінальним минулим? Про які нові підходи, про які цінності у вашій діяльності можна говорити, якщо ви в своїй діяльності покриваєте цю особу. Поцікавтеся його освітою, наявністю офіцерських звань, наявністю судимостей, а відтак – наявністю підстав для отримання депутатського мандата.
Візьміть і зробіть…

Орест СОХАР,
шеф-редактор
сайта "Обозреватель"

Додати коментар