1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Неповнолітні, які перебувають на обліку районних відділів кримінально-виконавчої інспекції Кривого Рога відвідали Криворізьку установу виконання покарань (№3)

2503 28

2503 27

2503 26

24 березня для неповнолітніх, які перебувають на обліку районних у місті Кривому Розі відділів кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служи України у Дніпропетровській області, була організована екскурсія до Криворізької установи виконання покарань (№3). Захід відбувся за ініціативи відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління з метою інформування підлітків про наслідки продовження протиправної поведінки.
Під час екскурсії хлопчаки та дівчата почули розповідь про основні напрямки діяльності установи виконання покарань, їм вкотре нагадали про міри кримінальної відповідальності, які можуть бути застосовані до неповнолітніх в Україні. Після підлітки оглянули збірне відділення установи та карцер, зазирнули через оглядове вічко у камеру засудженого до довічного позбавлення волі та погуляли у прогулянковому дворику, відвідали камеру-модель та відділення господарчого обслуговування.
Завершився захід проведенням психологом Жовтневого районного відділу КВІ Оленою Коваль експрес-анкетування «Грати: до і після». Результати анкет показали, що школярі зробили одностайний висновок, що краще вільне та добропорядне життя, ніж ізоляція від суспільства.

Андрій Сулейманов,
Криворізька установа виконання покарань
управління Державної пенітенціарної служби
України у Дніпропетровській області (№3)

Добавить комментарий