1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Прес-служба місцевої «Самопомочі» розповсюдила офіційний прес-реліз про візит Андрія Садового до Кривого Рогу

1903 12

1903 13

1903 15

ЯК СВОГО МЕРА НА РИНКУ НЕ ЗУСТРІНЕШ, ТАК ХОЧ ЛЬВІВСЬКОГО
«Я не беру в команду своїх, я беру кращих», - так означив свою кадрову політику міський голова Львова, голова політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»» Андрій Садовий, який побував у Кривому Розі. І це повна протилежність політиці кадрового застою, від якої потерпає Кривий Ріг.
Під час зустрічі в місцевій філії економічного університету Андрій Садовий поділився своїм ключовим враженням від Кривого Рогу: «На всій величезній території міста я не побачив жодного будівельного крана». Більш яскравої ознаки відсутності розвитку годі шукати. Тому у львівського мера, за його зізнанням, від споглядання Кривого Рогу чесались руки і хотілося взятись за роботу.
Як з’ясувалось у ході розмови, буквально у день виїзду в Кривий Ріг Андрій Іванович мав чергову зустріч з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку. За участі цієї фінансової інституції у Львові втілюється в життя ціла низка інфраструктурних проектів. Їх реалізують імениті закордонні фірми, залучаючи для виконання робіт львівських підрядників. І це для львів’ян не просто робота і заробітки, а можливість навчитися працювати за кращими світовими стандартами.
Якщо ж провести паралель з криворізькою владою, то мусимо констатувати її відверте небажання співпрацювати з ЄБРР, вочевидь, через разючу відмінність у підході до освоєння коштів.
Перебування Андрія Садового у Кривому Розі викликало неабиякий інтерес серед криворіжців. А його інформація про те, що всі комунальні підприємства Львова є прибутковими, вхід у ратушу вільним для громадян, а муніципальна газета «Ратуша», отримуючи фінансування з міського бюджету, найбільше критикує саме мера, - це для багатьох просто «розрив шаблону».
«Завдання влади - обслуговувати людей». «Керувати містом - це відповідальність». «Коли мене запитують, ким має бути мер: господарником чи політиком, я кажу, що і господарником, і політиком». «Без успішного якісного Кривого Рогу України не буде». Це ключові месиджі міського голови і політика Андрія Садового до криворіжців. Він став до управління величезним містом десятиліття тому, коли у Львові вода подавалась чотири години вранці і чотири години ввечері, була проблема з гарячим водопостачанням. Зараз усі ці проблеми успішно вирішено, втрати тепла не перебільшують 10%. Хоча відстань, на яку здійснюється транспортування води при подачі в місто, складає 100 кілометрів.
При цьому Андрій Садовий заявляє, що він починав, не маючи стільки знань і життєвого досвіду, як уже зараз має кандидат на посаду міського голови Кривого Рогу від «Самопомочі» Семен Семенченко. До того ж, зазначив Андрій Садовий, Семен є сміливою людиною.
Разом з Семеном Семенченком та Юрієм Милобогом Андрій Садовий відвідав Центральний ринок Соцміста. Поки куштував гранатовий сік, десятки криворіжців довкола щиро вітали львівського мера та знімали на мобілки. Отак запросто зустрітись на ринку зі своїм мером - це для них із розряду фантастики.


«Самопоміч – Кривий Ріг»

Додати коментар