1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Обойдемся без нравоучений? Сравним подход к утилизации мусора в двух городах, которые отделяет всего 120 километров... Итак, Кривой Рог и Кировоград...

1103 30

1103 29

Кривой Рог –
Сайту Весь Кривой Рог пишет Оксана Шатило, в комментарии к фото - И это только чуть-чуть. Если у Вас есть транспорт,то проедьте от Заречного до сельской больницы. Вот где мусор!

Кировоград -
У Кіровограді з’явились перші десять контейнерів для роздільного збору побутових відходів. Спеціальні баки у спальному районі міста встановила компанія "Екостайл" у рамках Програми роздільного збору сміття у 2015-2019рр. Кіровограду знадобиться близько 150 таких контейнерів. «Протягом наступного кварталу у різних районах міста плануємо встановити 50-70 урн для роздільного збору ТПВ, - заявляє начальник комерційного відділу "Екостайл" Вікторія Веремієнко. – Сортувати побутові відходи зможуть жителі, які укладуть типовий договір на вивезення сміття». Передбачається, що роздільний збір сміття дозволить продовжити термін експлуатації існуючого у Кіровограді сміттєзвалища з 3,5 до шести років, а також зменшити частку відходів, що підлягають захороненню на полігоні, на 12-15%. У перспективі компанія "Екостайл" також планує встановити у місті заглиблені баки для твердих побутових відходів.


Илья ПЕТРЯК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Додати коментар