1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Цель встречи со стороны депутатов – прекратить беспредел со стороны газовщиков. А газовщики рассказали, какой в Кривом Роге безграмотный народ, который они взялись учить уму-разуму... Но обо всем по-порядку...

1502 27

Вот точка зрения депутатов от БПП, инициировавших эту встречу:
Група депутатів міської та районних рад від «Блоку Петра Порошенка» «Солідарність» виступила на захист криворіжців від свавілля «Криворіжгазу». Партійці ініціювали зустріч із керівництвом підприємства та виклали йому низку вимог щодо припинення порушення законних прав споживачів газу.
Приводом для звернення стала велика кількість скарг на свавілля працівників «Криворіжгазу», які надходять до депутатів. Загалом на теперішній час таких звернень про допомогу вже зареєстровано більш ніж 400. Переважно вони стосуються відключення від газопостачання не тільки окремих домоволодінь або квартир, але й цілих під’їздів та багатоповерхових будинків. Більш того, це відбувається без попередження та пояснення причин, а також не називається термін, на якій відбувається вимкнення енергоносія.
- Кількість конфліктів між «Криворіжгазом» та мешканцями міста вже сягнула критичної відмітки, - каже депутат Центрально-Міської районної ради Тетяна Богодістова. – Газопостачальник, користуючись своїм монопольним правом, відверто порушує права користувачів, ігноруючи скарги людей. Саме тому депутати від «Солідарності» вирішили втрутитися у проблему та виступити на боці громадян. В результаті непростих перемовин із адміністрацією «Криворіжгазу», нам вдалося досягти максимальних на сьогодні результатів. А саме: керівництво підприємства пообіцяло, що відтепер вони якщо і відмикатимуть газ, то робитимуть це тільки на основі акту, який буде надано керуючому будинком або старшому по під’їзду.
Окрім того, працівники газової компанії дали свою згоду, що газ не буде вимикатися на невизначений термін, а якщо підприємство планує вимкнення для проведення профілактичних робіт, то про це мешканців попередять заздалегідь. Партійці БПП взяли виконання цієї домовленості під свій контроль.

А вот, что рассказывали на встрече представители «Криворожгаза». Они хорошо подготовились, и показали целое слайд-шоу – как нарушают правила установки газовых прибров в Кривом Роге и к чему это иногда приводит...
На проекторе показали кадры халатности и безответственности потребителей, по чьей вине якобы рушились дома и судьбы не только «виновников», но и ни в чем не повинных соседей.
Присутствующие узнали, что еще в начале 2015 года было принято решение по усилению борьбы с нарушениями использования газа в быту. В итоге за 2015 год было осуществлено 75 326 проверок жилищ криворожан на предмет соответствия технических условий эксплуатации оборудования. А вот и итоги по мнению «Криворожгаза»:
- зафиксировано 5 350 самовольных подключений
- обнаружено 1 088 подключенных неисправных приборов
- запротоколировано 6 нарушений норм дымоотведения – труба присоединялась не в дымоход, а в вентиляционную шахту
- 12 тысяч потребителей были отключены от газовых магистралей за долги по оплате за газ.
Как вы понимаете, дальше начался базар. Депутаты указывали на превышение полномочий, газовщики доказывали, что они ангелы, которые свято чтут законы...
Что же, подождем – наведут ли депутаты и кандидаты в мэры Кривого Рога порядок в этой сфере...

Илья ПЕТРЯК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

1502 33

А вот еще рассказ депутата Юрия Цюпы

Посадові особи "Криворіжгазу" зробили з цієї зустрічі цілий PR-захід. Окрім директора на зустрічі були присутні не менше 10 працівників цього підприємства та три телеканали. Зустріч тривала з 10.00 майже до 13.00, а в цей час достатньо велика кількість людей, звичайних абонентів, томилась у черзі. Всім присутнім депутатам люб'язно були надані водичка, брендові ручки, блокноти, постійно транслювались пізнавальні слайди і ТВ ролики, саме ж тут були об'єктиви камер, а криворіжці продовжували стояти у черзі, через відсутність сидячих місць, зато з плазмовою панеллю (див.фото).
Основні тези,які намагався донести до нас "Криворіжгаз":
1) Все, що робить"Криворіжгаз" тільки для нашого з Вами блага.
2) "Потребители агресивно настроены к нам": пряма мова. Цікаво чому?
3) "Криворіжгаз" робить все по закону.
На моє питання,скільки домогосподарств було обстежено "Криворожгазом" на протязі 2015 року.Надано відповідь - 75 326.
А скільком абонентам було припинено/відключено подачу газу - 5350 і 1080 відповідно.
Тепер рахуємо. Подачу газу припиняли кожній дев'ятій сім'ї!!! Лише вдумайтесь у цю цифру. Це явне зловживання монопольним становищем на ринку. Відключення газу - це взагалі стрес для людини особливо, якщо в сім'ї є малі діти або живуть старенькі люди. Відключають споживача навіть, якщо ним була здійснена заміна ще радянська газової плити , якій виповнилося 15 років, на сучасну без ескізного проекту, вартість якого складає 220 грн.

Додати коментар