joker

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В отличие от площади перед памятником Шевченко на проспекте Карла Маркса в Кривом Роге, которую коммунальные службы вылизали от снега до асфальта, митинг на 95-м квартале прошел на хорошо утоптанном снегу... Вот что сообщает пресс-служба криворожской организации партии "Свобода"....

2301 6

2301 7

2301 8

День Соборності у Кривому Розі
Криворізька міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» 22 січня провела ряд акцій приурочених Дню Соборності України.
Традиційно свободівці провели акцію під назвою «Ланцюг єднання», акцію яку проводять по всій Україні на честь злуки УНР та ЗУНР. Акція розпочалась об 11.30 на кільці 95 кварталу біля Стели Героїв. Живим ланцюгом символізуючим єднання, стали близько 60 осіб.
Паралельно з цим, свободівці завітали на запрошення дошкільного навчального закладу №240, де дітлахи захотіли познайомитися з бійцем АТО, а також показати виставу на честь Дня Соборності.
Вже о 15.00 свободівці в ЦЮТ «Дружба» презентували відомий та популярний фільм режисера Тараса Химича «Легіон. Хроніка Української Галицької Армії 1918-1919», який хвилею прокотився Україною та викликав неабиякий ажіотаж.
На фільм прийшли криворіжці різного віку, від школярів до бійців АТО. Всі з захопленням переглядали фільм, а по його закінченню тривалими аплодисментами потрясли кінозалу.
«Ми сподіваємось, що всі присутні на наших заходах взяли сьогодні для себе щось нове і корисне. Щоб кожен криворіжець знав всю велич історії своєї держави та української нації! Слава Україні!» - по закінченню фільму виступила керівник Криворізької організації ВО «Свобода» Соловйова Тетяна!

Илья ПЕТРЯК,
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Добавить комментарий