1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Как сообщает официальная страничка Пединститута КНУ, первокурсницы факультета Украинской филологии с первым испытанием справились успешно... А у нас, глядя на фото, возник вопрос - почему студентки сидят в аудитории в куртках? Впрочем, это вопрос к руководству КНУ... А мы дадим слово педагогам, оценивавшим первую сессию...

0401 17

0401 16

ПЕРША СЕСІЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

Передноворічні та післяноворічні екзамени для студентів-першокурсників – це подвійне випробування, оскільки вони, зазвичай, у цей час відповідно до шкільного навчального процесу, відпочивали на канікулах.

У передостанній день старого року студенти-першокурсники факультету української філології складали фаховий екзамен із курсу «Історія української літератури (до ХVІІІ ст.)». Це – один із найбільш об’ємних курсів історії української літератури.

Під час екзамену, який приймала доктор філологічних наук, професор С.І.Ковпік, студенти читали напам’ять доволі складні тексти, написанні давньоруською та старослов’янською мовами. Першокурсники вміло оперували важливим фактичним матеріалом указаного літературного процесу.

Як зазначила проф. С.І.Ковпік, «цьогорічний першокурсник факультету української філології виявився набагато читабельнішим порівняно з минулими роками. Адже, як відомо, читання художніх текстів – це шлях до глибокого розуміння літературного процесу загалом».

Перша сесія хоча і складна, але запам'ятовується кожному студенту надовго. Бажаємо, щоб у студентів-першокурсників вона була лише приємним спогадом студентського життя.

 

Юлия ЛАПОЧКИНА,

специально для рубрики

Новости Кривого Рога

сайта Весь Кривой Рог

Додати коментар