1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Юрій Милобог: «Це був рік нашого бойового хрещення»

3112 45

3112 44

Дорогі криворіжці!
Я, Юрій Милобог, і криворізька «Самопоміч» щиро вітаємо Вас з наступаючим Новим роком.
Для криворізької «Самопомочі» 2015-ий був роком народження, тріумфу і шалених випробувань.
Ми встигли заявити про себе в Кривому Розі як політична сила, взяти участь у місцевих виборах та здобути результат. Навряд чи ще кілька років тому хтось міг уявити, що у Криворізькій міській раді 7-го скликання буде депутатська фракція «Самопомочі» в складі семи депутатів, а кандидат від «Самопомочі» на посаду міського голови вийде у другий тур і стане фактичним переможцем виборчих перегонів.
Однак факт залишається фактом: без потужних фінансових вливань і власних телеканалів ми повернули конкурентну боротьбу у місцеві криворізькі вибори, які впродовж багатьох років були виборами без вибору, або виборами з наперед визначеним результатом. Ми змогли показати всій Україні, що Кривий Ріг вже не є вотчиною Опоблоку та електоральним князівством сім’ї Вілкулів.
Подальша боротьба проти спотворення волевиявлення криворіжців, у якій ключову роль відіграли народні депутати «Самопомочі», привернула до Кривого Рогу увагу всієї України, змусила лідерів всеукраїнського масштабу взятись за чистку своїх «політичних конюшень».
Боротьба криворіжців за чесні вибори стала справді знаковим явищем, якому ще буде дана належна оцінка в історії України на шляху її утвердження як європейської демократичної держави.
Для «Самопомочі» це була боротьба не за короткострокові політичні цілі та інтереси, а за системні зміни в країні, за реалізацію фундаментальних прав громадян.
Попереду - нові випробування. І багато - багато копіткої роботи по наближенню перемін, яких так зачекався Кривий Ріг. Це мають бути зміни і в якості життя, і у взаємовідносинах влади та громади, і зміни на ментальному рівні.
Якщо 2015-ий став для нас роком бойового хрещення, то 2016-ий має стати роком нашої перемоги, плідної роботи та вагомих здобутків на благо криворізької громади.
Саме змін на краще у 2016 році ми бажаємо вам і собі. Готові докласти максимум зусиль, аби ці зміни стали невідворотними.
Сили духу, єдності, натхнення вам і нам!
Миру, миру і ще раз миру.
Слова, яке не розходиться з ділом.
Правди, яка перемагає брехню.
І до зустрічі у 2016-му!

Добавить комментарий