1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Мы будем слдить сегодня, сумеют ли депутаты Оппозиционного блока принять бюджет Кривого Рога, в котором предусмотрено несколько сот миллионов гривен для "распила"...

БЮДЖЕТ ПРИНЯТ!!!! Предстоит "разбор полетов"?

"За” проголосовали 40 депутатов, 11 - “против”, 5 человек предпочли воздержаться, 8 - вообще не голосовали.

По словам некоторых депутатов, бюджет Кривого Рога распределяется не рационально. Потому голосуют не пакетно, а за каждую статью отдельно. Например, в 2016 помимо обязательных расходов планируют установить ещё больше новых светофоров, отремонтировать дороги, которые и так в нормальном состоянии. Один миллион потратят только на установку новых окон.

Так же бюджетом предусмотрена поддержка воинов АТО, ветеранов, инвалидов и других незащищенных слоев населения. В 2016 планируют профинансировать 26 городских программ.

На зарплату городского главы бюджетом предусмотрено 14 тысяч гривен ежемесячно.

 Из выступления Юрия Милобога

У депутатов вопросов к докладчику не было. Было выступление с места депутата Юрия Милобога (Самопомощь): «У нас нет сомнений, что Оппозиционный блок вместе со своими политическими товарищами проголосует за этот бюджет и тем самым возьмет на себя политическую ответственность, а по результатам выполнения бюджета, возможно, и криминальную.

Учитывая немало сомнительных запланированных расходов – как 17 миллионов гривен на реконструкцию малой сцены театра имени Шевченко, 6 миллионов гривен на затянувшуюся реконструкцию Карла Маркса, 10 миллионов гривен на аэропорт, 5 миллионов гривен на замену системы Рада. У нас сложилась уникальная ситуация, когда в горсовете появилась оппозиция к Оппозиционному блоку. Так вот именно этой оппозицией мы не будем голосовать за этот бюджет, но берем на себя ответственность контролировать системно и постоянно расходы по каждой копейке. Не голосуя за бюджет, мы не будем голосовать и за некоторые городские программы на 2016 год».

Пишет Юлий Морозов - Пленарне засідання, де приймається бюджет, реально схоже на не дуже якісну читку п'єси.
Актори від опоблоку мають написані тексти - в 3 хвилини ж треба вкластися - де кажуть про "важкі часи", "значні зусилля" і т.п. і радісно рекомендують підтримати.
Дехто не встигає, не потренувався вдома.
Дешева вистава, особливо зважаючи на те, що опоблок, екс-БЮТ і екс-РПЛ голосують дружно

2412 22

 

 

Саша Катриченко просит 500 тысяч на лифты...

2412 18

Макаренко Олександр (блок Порошенка): навіщо на нові світлофори 3 млн. гривень? Краще ці кошти спрямувати на пільги за комунальні послуги родинам бійців АТО.

2412 17

Депутата Криворізькоі міськоі ради Генадія Шаповалова обрали членом виконкому

2412 10

Идут обсуждения! Уже выступил Юрий Милобог!

Юрій Мілобог: бюджет міста на 2016 рік спланований не на потреби громади, а на обслуговування старих схем наживи

2412 1

24 грудня о 9.00, чергове засідання сесії Криворізької міської ради. Вілкулня планує прийняти бюджет міста, недолугий, непрозорий. Ось декілька цифр: на Криворізький аеропорт планують у 2016 році дати 10 млн. гривень, на заміну системи "Рада - 3" на "Рада - 4" (в сесійну залу) - 5 млн. гривень. А на медичні заклади і заклади освіти - лише на зарплатню. Депутати від демократичних партій підготували багато заперечень. Давайте прийдемо на сесію і послухаємо, як буде прийматися річний бюджет Кривого Рогу.

 Справка Весь Кривой Рог

В Черкасах люди можуть вносити правки в проект рішення міської ради не виходячі з дому. У Кривому Розі внести зміни до проекту рішення неможливо навіть знаходячись за одним столом із секретарем ради та/або головою постійної комісії. Висновки очевидні.

Черкаські громадські діячі розробили унікальний метод впливу на місцеву владу через Інтернет. Завдяки розробці спеціальної системи електронного врядування кожен громадсько-активний черкасець зможе подати власні зауваження до проектів рішень місцевої влади ще на стадії їхньої розробки. Представники Фундації «Паритет» стверджують: аналогів системі немає, розробляли інформаційне забезпечення черкаські програмісти, а фінансово допомогли проекту партнери з Норвегії. Система онлайн-«редагування» проектів рішень «Дієва громада» вже цілком готова до використання, а для її активізації на офіційному порталі Черкаської міської ради необхідна лише політична воля мера міста.

— У липні – вересні 2014 року Фундація «Паритет» провела експертне опитування щодо стану консультацій із громадськістю в прийнятті владних рішень на місцевому рівні. В дослідженні взяли участь 51 найбільш дієві й професійні неурядові організації та ініціативні групи Черкас, — розповідає експерт «Паритету» Сергій Слинько. — Дослідження показало, що 73 відсотки організацій протягом останніх трьох років подавали свої пропозиції до міської влади, однак більшість із них не було враховано. При цьому 71 відсоток громадських діячів заявив про відсутність урахування жодної з поданої ними пропозицій. Незважаючи на те, що 65 відсотків організацій моніторять проекти рішень міської влади, понад половина ГО (це 57%) дізнаються про рішення за фактом їхнього прийняття. Разом із тим 84 відсотки респондентів не задовольняє існуючий механізм урахування їхньої думки міською владою. Тому 96 відсотків опитаних хотіли б отримувати проекти рішень, більшість із них виявили бажання одержувати проекти документів електронною поштою.

Юрий ПОТУПЧИК,

специально для рубрики

Новости Кривого Рога

сайта Весь Кривой Рог

Комментарии   

0 #1 миколай 24.12.2015 20:00
Боріться ,поборете. нехай вам бог допомога.
Цитировать

Добавить комментарий