1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

У многих ведь возникает вопрос - почему в Кривом Роге так держатся за власть? Ответ прост - бюджету Кривого Рога могут позавидовать многие областные города! А значит, если есть умелая "комманда хозяйственников", то посчитать, сколько можно "напилить" не всякого калькулятора хватит...

IMG 0051

"Самопомощью" как только не пугают криворожан. Рассказывают, что если мэром станет Милобог, деньги начнут утекать во ЛЬвов, к Садовому... Что разве может быть хороший мэр из преподавателя пединститута? Вот из ректора КТУ - может, а их преподавателя КПИ - нет... А ларчик открывается просто - только в "Самопомощь" не удалось натыкать бойцов Оппозиционного блока, как это сделали с Радикалами Ляшко, Батькивщиной и Блоком Порошенко (вспомните хотя бы Светловского, а посмотрите списки кандидатов в депутаты, найдете еще немало интересных лиц).

Вот что рассказывают в "Самопомощи" о так называемых сессиях горсовета нового созыва...

Прийняття криворізького бюджету на 2016 рік перетворене на шоу

І справа тут не в заїжджих артистах чи екзальтованих активістах. Справа у тих двох дядечках у костюмах, які називаються Юрій Вілкул та Сергій Маляренко, і які сиділи сьогодні в президії сесійної зали як начебто на навчанні депутатів.
Але замість навчання спочатку рвали на собі сорочки комунальні боси Вербицький та Катриченко , розказували, що вони не спали ніч, бо обленерго відключило три котельні, і в результаті 500 будинків залишилось без тепла. Панове і не помітили, що вони в своїх кріслах проспали вже 10 років і більше, за цей час не зробивши нічого для модернізації системи міської теплогенерації.
Готуймося до того, що такі та подібні надзвичайні ситуації стануть нормою криворізького життя. Адже при владі «крепкие хозяйственники». Диво, що нічого подібного не траплялось досі.
Серед інших елементів шоу по нагнітанню ситуації - доповіді чиновників з траурними обличчями про те, які жахи нас чекають в 2016 році. Про те, яка погана центральна влада, як вона все забирає і нічого не дає. Вимагає закривати школи та скорочувати ліжко-місця у лікарнях.
Панове трошки «забули», що це вони здійснили медичну реформу, в результаті якої, обіцяли, 90% звернень за медичною допомогою буде замкнено на первинній медицині. То навіщо тоді стільки ліжко-місць на вторинному рівні, де має надаватись тільки високоспеціалізована медична допомога, і з чиряками на одному місці ніхто не лежить? А первинна медицина фінансується з міського бюджету - і це ваша, панове, відповідальність: замикає чи не замикає вона на собі ті 90% звернень.
Начальник міськздоров»я таким траурним голосом повідомив, що держава взяла курс на комерціалізацію медицини, як начебто це не в підвідомчих йому комунальних Центрах первинної медико-санітарної допомоги давним-давно розгорнуто приватні кабінети для збору аналізів, через які викручують у людей з рук останні копійки.
Страх божий, звучало з трибуни, що утримання професійно-технічних закладів освіти буде тепер передано на фінансування міського бюджету. А чому держава має розплачуватись за ваше «тепло», яким гріється атмосфера?
За сценарним планом кацапських піарників страхів нагнали таких, що хоч не живи. За задумом, у середу збирається на пленарне засідання - і тут вся в білому Криворізька влада і Юрій Вілкул все всім дають, все повертають. Тим. хто навчився плавати, навіть наливають води в басейн. Держава кака, а місцева влада Вілкула - цяця. Держава не робить нічого, а місцева влада - все.
Панове, криворізький бюджет на 2016 рік вже 4,5 мільярда.Такий бюджет має не кожне обласне місто. Він міг би бути і ще більшим, якби в ньому не "сиділи" інтереси Ахметова. А все описане вище - це шоу тих, хто посинілими від натужності руками тримається за владу, яка так чи інакше вислизає із рук.

 

Подготовил Илья ПЕТРЯК,

специально для рубрики

Новости кривого Рога

сайта Весь Кривой Рог

Добавить комментарий