1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Одно из центральных изданий утверждает, что за джипом Кузьмы Скрябина гнались! И именно это послужило причиной ДТП под Кривым Рогом...

1512 8

Український журналіст Андрій Дзиндзя, відомий як активіст «Дорожнього контролю», опублікував відео зі свідченнями чоловіка, який стверджує, що на власні очі бачив як відбулася аварія на Дніпропетровщині за участю позашляховика, за кермом якого знаходився Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін).

«До одного з помічників звернувся свідок ДТП, у якому загинув Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін). Свідчення зняли на відео та разом з депутатським зверненням відправили в МВС. Наразі слідче управління ГУ МВС України в Дніпропетровській області веде розслідування обставин», - розповів Дзиндзя, додавши, що відео знімав його друг, особисто знайомий зі свідком ДТП.

«Нас на трасі обігнав джип білого кольору, за ним обігнала нас хонда», - розповідає свідок.

За його словами, перед ними склалася картина, що хонда, яка всіляко намагалася підрізати чи обійти джип, ніби женеться за ним.

«Хонда обходить джип по правій стороні і всіляко його притискає до середини дороги. За поворотом на трасі стояв на узбіччі молоковоз. Коли хонда притиснула джип до середини дороги, раптово молоковоз почав рух до середини дороги. Затисли джип так, що йому нікуди було просто діватися», - пригадує чоловік.

Він розповів також і інші подробиці побаченого.

 

Видео с рассказом свидетеля - http://ukrreal.info/ua/Like/74736-stali-vidomi-novi-podrobitsi-dtp-v-yakiy-zaginuv-kuzma-skryabin

 

Добавить комментарий