1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Сегодня, 10 декабря 2015 года, в Кривом Роге официально появился еще один сквер - имени Кузьмы Скрябина...

1012 14

1012 15

Его местонахождения - возле Дворца Молодежи и Спорта, где он дал последний в жизни концерт... Напоминаем, Кузьма ушел от нас по пути в Киев, на скользкой дороге чуть дальше Марьяновки... Активисты высадили саженцы деревьев и прикрепили мемориальную табличку...

Земля пусть будет тебе пухом, Кузьма...

 

Юлия ЛАПОЧКИНА,

специально для рубрики

Новости Кривого Рога

сайта Весь Кривой Рог

фото - Ирина КРОШКА, участницы мероприятия

 

Татьяна Крамаренко, Николай Красаренко:

Поблизу головного корпусу Криворізького національного університету закладено сквер імені Кузьми Скрябіна

10 грудня в Кривому Розі висадили перші саджанці в сквері імені Кузьми Скрябіна. Сквер було вирішено розбити біля Палацу молоді і студентів, де знаменитий співак, композитор і шоумен, справжній патріот України Кузьма Скрябін (Андрій Кузьменко) провів свій останній концерт, присвячений 25-річчю групи «Скрябін». У сквері висадили 30 саджанців калини та липи, але в планах розширити і прикрасити ще більшою кількістю рослин, а також встановити пам'ятник Скрябіну. Пам'ятник Кузьмі Скрябіну буде встановлено навпроти Палацу молоді і студентів, де пройшов його останній концерт, де він заспівав свою останню пісню. Знаменитий архітектор Володимир Токар розповів, що він давно хотів створити скульптуру Андрія Кузьменка і навіть бачив, яким цей пам'ятник має бути. За словами архітектора, коли він дізнався, що в місті будуть розбивати сквер імені Кузьми Скрябіна, то розповів про своє бачення пам'ятника цій знаменитій людині:
- Він повинен бути таким, як був за життя Кузьма - не таким як на постаменті, а ближче до людей. Це був не поверхневий шоумен, а глибока душа, філософ, – зазначив Володимир Токар.
Ініціатором створення скверу виступив журналіст газети «Червоний гірник» Микола Крамаренко, який повідомив на святі, що у подальшому поблизу скверу планується проведення криворізького фестивалю авторської пісні.
До закладення скверу і висадження дерев долучилися архітектори міста, голова Криворізької районної ради Володимир Мельник, директор державного підприємства «Криворізьке лісове господарство» Сергій Цикалов, члени фан-клубу «Скрябін», криворізькі журналісти, пасічники товариства «Травневий мед» Тетяна та Олександр Карауші, Олег Варешко, студенти та викладачі Криворізького національного університету та інші.
Переможець шоу «Караоке на майдані», студент університету Вадим Діякевич виконав пісню з репертуару співака.
– Сьогодні не просто день висадження дерев, це акт духовний, бо ми часто згадуємо Кузьму Скрябіна, його болем просякнуті слова про свою країну, про свій народ, про те, як йому жити краще, – сказав на святі виконувач обов'язків ректора Криворізького національного університету професор Микола Іванович Ступнік.

Добавить комментарий