1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

100 3231

Сегодня, 8 декабря 2015 года, в 14.00, в Кривом Роге, на 95 квартале, возле «Фокстрота» прошел анонсированный нами Налоговый Майдан

 

Рассказывать особо нечего. Собравшихся было максимум 50 человек. Их охраняло несколько полицейских. Говорили о том, что с Нового Года предпринимателям, у которых более 10 человек, и годовой доход более 2 миллионов гривен, повесят налоги. Вернее, переведут в другую категорию.
Организаторы – Лига предпринимателей Кривого Рога хотели собрать людей для поездки в Киев – протестовать там под Кабинетом Министров Украины, да под Фискальной службой Украины...
Записалось три человека...
Если Вас интересует мероприятие подробнее – заходите на сайт Лиги предпринимателей Кривого Рога...
Нам же добавить нечего...

100 3230

100 3229

100 3228

Юрий ПОТУПЧИК,
специально для сайта
Весь Кривой Рог
фото – Юрий ПОТУПЧИК

 

 

 

 

Вот что пишет Лига Предпринимателей Кривого Рога:

Сьогодні, 8 грудня, підприємці Кривого Рогу зібралися на акцію протесту.

Причиною зібрання стали подані Міністерством фінансів України зміни до Податкового кодексу. Варто відзначити, що подібні правки повинні вноситися в законодавство не пізніше за півроку перед формуванням бюджету на наступний рік. Мінфін же подав у Верховну Раду законопроект з зміннами в Податковий кодекс 30 листопада поточного року.
Крім того, зміни стануть «убивчими» для малого бізнесу. Так, реформи чиновники бачать наступним чином:
«Спрощення системи оподаткування (ССО) для підприємців з оборотом більше 2 млн грн. скасовується взагалі. Замість нинішніх ІІ та ІІІ груп утворюється «Група Б». Підприємці повинні платити податок на доходи фізичних осіб За ставкою 20% на різницю доходів і витрат, причому поширюється «соціальна пільга» у розмірі мінімальної зарплати.
Втім, на відміну від загальної системи, дозволяється відносити на витрати без перевірки лише 80% від надходжень в 2016 році. З подальшим зменшенням до 60% в 2017-м і 40% - починаючи з 2018-го. На них також поширюється порядок нарахування фіксованого внеску з ЄСВ, для цієї групи обов'язкове застосування РРО передбачених вже з 1 січня 2016 року. Для І групи в оподаткуванні нічого не змінюється до 2019 року.
Таким чином, в результаті реформи потрібно буде вести облік витрат на підставі первинних документів, використовувати в обов'язковому порядку РРО, і, відповідно, підлягати перевіркам », - уточнюють активісти, організатори акції протесту, члени« Ліги підприємців Кривого Рогу ».
Впровадженням такої реформи, майже 20-річну історію ССО можна буде вважати завершеною - адже головною метою її впровадження було якраз позбавлення необхідності ведення обліку, а податкові органи - необхідності контролю, і, відповідно, зменшення кількості перевірок, а разом з тим і пов'язаної з ними корупції. Ці умови ведення бізнесу в 2010 році намагалися ввести Азаров з Януковичем, що привело до Податкового майдану, сьогодні група криворізьких підприємців відправиться в Київ.

Після повернення з Києва, криворізька делегація в суботу о 16-00 на 95 кварталі повідомить про результати зустрічей з депутатами Верховної Ради.

Добавить комментарий