1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Чергову несподіванку для криворіжців після першого пленарного засідання міської ради нового скликання принесло засідання Жовтневої районної у місті ради, депутати якої зібрались першими з-поміж інших райрад нашого міста

IMG 0837
До складу ради обрано 42 депутата, у виборах взяли участь 35,6% від загальної кількості громадян з правом голосу. Враховуючи підтримку виборців, до ради було обрано 16 депутатів від Опозиційного блоку, 6 від Укропу, по 5 від Солідарності та батьківщини, 4 від Радикальної партії та 3 від Свободи.
Відразу після оголошення підсумків виборів депутати перейшли до процедури обирання голови районної у місті ради. Було подано дві кандидатури: діючий голова райради Володимир Коритнік, представник Опозиційного блоку та Сергій Бойко, узгоджений кандидат від решти політичних партій.
У підсумку таємного голосування він отримав лише 16 голосів депутатів, проти 26, що були віддані за діючого голову. Однак, це рішення лічильної комісії депутати не змогли затвердити, оскільки для цього не вистачило голосів, їх під час відкритого голосування дали лише представники Опозиційного блоку. У відповідь на кричущий зрив міжпартійних домовленостей з підтримки спільного кандидата депутати інших партій покинули сесійну залу.
До вже відомих зрадників у Криворізькій міськраді додалось ще 10 із Жовтневого району!!!

Віталій Покуль

Добавить комментарий