1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Повідомляє Криворізька південна ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області

1 rabota 4

Шановні платники та жителі міста Кривого Рогу!
У місті Дніпропетровську з’явилася група шахраїв, які видають себе за працівників органів державної фіскальної служби Дніпропетровщини, не маючи до них жодного відношення, та телефонують суб’єктам господарювання з вимогами сплати грошових коштів. Тож, з метою виявлення та недопущення у майбутньому подібних випадків шахрайства просимо інформувати управління власної безпеки ГУ ДФС у Дніпропетровській області за телефонами: (056) 370-10-51, (056) 374-31-46.

З початку року Криворізькою південною ОДПІ мобілізовано до бюджетів усіх рівнів
майже 3900,0 мільйонів гривень
Криворізькою південною ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області у січні – жовтні 2015 року забезпечено надходження в бюджети усіх рівнів (з урахуванням ЄСВ) 3899,7 млн. грн. Це на 799,7 млн. грн., або на 25,8 % більше, ніж у відповідному періоді 2014 року. Про це повідомив начальник Криворізької південної ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області Вячеслав Лідер.


Так, до загального фонду державного бюджету впродовж десяти місяців 2015 року мобілізовано 1411,0 млн. грн., що на 640,7 млн. грн., або на 83,2% більше, ніж за аналогічний період 2014 року. Надходження, що формують місцеву казну, склали 1602,1 млн. грн. Це на 56,8 млн. грн. (або на 3,7%) більше фактичних надходжень січня – жовтня минулого року.
Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з початку року зібрано 886,7 млн. грн. Порівняно з 2014 роком надходження зросли на 13,0%, або на 102,2 млн. грн.

У поточному році спрощенці Криворізької південної ОДПІ збільшили сплату єдиного податку на 45 відсотків
Протягом січня-жовтня 2015 року платники податків, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету майже 42,3 млн.грн. єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата зросла на 45 відсотків. За січень-жовтень 2014 року бюджет отримав 29,2 млн. гривень.
Як відзначає заступник начальника Криворізької південної ОДПІ Алла Талдонова, більша частина сплаченого податку надійшла від фізичних осіб-підприємців. За вказаний період вони спрямували до бюджету майже 25,4 млн. грн.
Юридичні особи, які здійснюють свою діяльність на спрощеній системі оподаткування, поповнили бюджет на 16,9 млн. гривень, з яких майже половина – 8,4 млн.грн. - сплачена сільськогосподарськими товаровиробниками. У жовтні поточного року спрощенці сплатили до бюджету 7,3 млн. грн., що 3,9 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року.

Платники Криворізької південної ОДПІ сплатили понад 90 мільйонів гривень військового збору
За 10 місяців поточного року на фінансування Збройних сил України від платників Криворізької південної ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області надійшло 92,5 мільйони гривень військового збору.
Як повідомив начальник Криворізької південної ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області Вячеслав Лідер, це на 10,3 мільйони гривень, або на 12,6 відсотків більше від очікуваних показників. Нагадаємо, військовий збір сплачується у розмірі 1,5 відсотка з доходів фізичних осіб.

З початку року на Дніпропетровщині ЦОПами надано майже 2 мільйони адмінпослуг
На сьогодні в Дніпропетровській області створено та працюють 37 Центрів обслуговування платників, які надають інформаційні, консультативні та 25 видів адміністративних послуг. З них – 17 у головних офісах державних податкових інспекцій області, 20 – у відділеннях ДПІ області. Діяльність Центрів обслуговування платників області забезпечує 359 фахівців. Загалом, з початку року працівниками таких Центрів надано 1 млн. 961 тис. послуг.
З переліком безоплатних адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та інформаційними картками адміністративних послуг можна ознайомитись на суб-сайті Територіальні органи ГУ ДФС у Дніпропетровській області в розділі «Адміністративні послуги» та в Центрах обслуговування платників.

До уваги фізичних осіб – платників єдиного податку: граничний терміни сплати єдиного внеску
Граничний термін сплати єдиного внеску фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування – 19 число місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок. У разі, якщо останній день строків сплати єдиного внеску припадає на вихідний або святковий день, останнім днем таких строків сплати єдиного внеску вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем (пункт 11 розділу IV Інструкції №449).

Оновлено реєстр ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами
Платники, які цікавляться інформацією про дію їхніх ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, можуть перевірити її on-line на веб-сайті фіскальної служби (http:/sfs.gov.ua) в розділі «Реєстри». Дані у Реєстрі оновлюються щомісячно.

ДФС України: З початку 2015 року послугами АЦСК скористались понад 183 тис. клієнтів
Протягом січня – вересня 2015 року послугами Акредитованого центру сертифікації ключів ДФС скористались 183 099 клієнтів. У тому числі понад 122,5 тис. фізичних та понад 60,5 тис. юридичних осіб.
З початку року Центром видано понад 537 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів. Більшість з них отримали юридичні особи – понад 269 тис. ключів. Фізичним особам видано майже 268 тис. сертифікатів. На сьогодні Центр обслуговує понад 3,7 млн. посилених сертифікатів відкритих ключів. Нагадуємо, що за допомогою ключів електронного цифрового підпису платники мають змогу звітувати он-лайн не тільки до органів ДФС, а й до органів Держстату та Пенсійного фонду. Отримати посилений сертифікат можна в пунктах реєстрації користувачів АЦСК ДФС.

Про надання послуг з перекладу іноземцям
Фізична особа підприємець, що здійснюватиме діяльність з надання послуг нерезидентам, може обрати спрощену систему оподаткування і зареєструватися платником єдиного податку III групи та оподатковувати одержані від такої діяльності доходи за ставкою: 2% доходу у разі сплати ПДВ або 4% - у разі включення ПДВ до складу єдиного податку. У разі отримання платником єдиного податку в оплату наданих нерезидентам послуг коштів в іноземній валюті, то такі кошти є доходом платника і підлягають перерахуванню у гривнях за офіційним курсом Нацбанку на дату їх надходження на рахунок.

Оподатковування податком на нерухоме майно адмінбудівлі, яка тимчасово не використовується
Статтею 14 Податкового кодексу визначено, що офісні будівлі – це будівлі фінансового обслуговування, адміністративно – побутові будівлі, будівлі для конторських та адміністративних цілей. Такі будівлі віднесено до нежитлової нерухомості. А об’єкт нежитлової нерухомості є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно. Тимчасове невикористання будівель, які належать юридичним особам, не впливає на визначення об’єктів оподаткування згідно зі статтею 266 Податкового кодексу. Таким чином, адміністративна будівля, що тимчасово не використовується та належить юридичній особі, оподатковується податком на нерухоме майно на загальних підставах.

У разі переходу на спрощену систему оподаткування підприємець подає декларацію про доходи
У разі переходу на спрощену систему оподаткування новостворена фізична особа-підприємець у кварталі, в якому здійснено процедуру державної реєстрації як суб’єкта господарювання, має подати до податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, податкову декларацію про майновий стан і доходи за період від дати державної реєстрації до дати переходу на спрощену систему. Фізичні особи - підприємці, зареєстровані протягом року, в установленому законом порядку подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочато таку діяльність. Вперше зареєстровані підприємці в податковій декларації також зазначають інформацію про майновий стан і доходи станом на дату державної реєстрації підприємця.

Визначення бази нарахування ЄСВ
Фізична особа-підприємець, яка знаходиться на загальній системі оподаткування, за результатами господарської діяльності за 2015 рік повинна сплатити єдиний внесок в наступному році. ЄВ для таких підприємців встановлюється у розмірі 34,7 % бази нарахування єдиного внеску. Якщо ж підприємець, який знаходиться на загальній системі, починаючи з 1 січня 2015 року не отримав в окремому місяці (або за весь рік) доходу (прибутку), він не зобов’язаний сплачувати єдиний внесок за зазначений період, але в нього є можливість самостійно визначити базу нарахування єдиного внеску та сплатити зазначену суму. При цьому, сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць.

На зарплату учнів та студентів-практикантів нараховується ЄВ
Нарахована зарплата учням та студентам, які проходять практику на підприємстві згідно з договором про навчально-виробничу практику, є базою нарахування єдиного внеску. При цьому, підприємством нараховується та утримується ЄВ із усієї суми нарахованої заробітної плати. Окрім того, для студентів та учнів, які проходять виробниче навчання і виробничу практику на підприємстві, сума ЄВ розраховується (нараховується та утримується) з фактично нарахованої заробітної плати незалежно від її розміру. У разі застосування роботодавцем понижуючого коефіцієнту кількість учнів чи студентів-практикантів, а також їх дохід не враховуються до кількості застрахованих осіб звітного періоду.

Податкова знижка на навчання: хто має право на отримання
Для отримання відповідної знижки потрібно звернутись із річною податковою декларацією про майновий стан та доходи у податкову інспекцію за місцем своєї реєстрації. До декларації необхідно додати довідку про доходи, у якій буде зазначено суму нарахованої заробітної плати, суму отриманого податку на доходи фізичних осіб, суму отриманого із зарплати єдиного внеску та розміру податкової соціальної пільги (за наявності). Окрім цього, необхідно мати при собі квитанції про оплату за навчання, договір з навчальним закладом та документи, що підтверджують родинні зв’язки. Для отримання податкової знижки за 2014 рік документи подаються до 31 грудня 2015 року. Якщо громадянин не скористався своїм правом на податкову знижку на навчання до кінця 2015 року за наслідками 2014 року, таке право на наступні роки не переноситься.

Підприємство зареєстроване у 2015 році: як звітувати та коли сплачувати податок на прибуток
Платники податку на прибуток, які зареєстровані протягом звітного (податкового) року, вважаються новоствореними. Такі платники повинні сплачувати податок на прибуток на підставі річної декларації за звітний рік (подання до 1 червня 2016 року), у якому відбулася їх реєстрація, і не повинні сплачувати щомісячні авансові внески. Нагадаємо, що авансові внески сплачують платники (крім, зокрема, новостворених), чий оподатковуваний дохід за останній річний звітний період перевищує 20 млн. грн.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу можна подати в електронному вигляді
ДФС України розроблено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності», яке розповсюджується на безоплатній основі, зокрема, розміщено в розділі «Платникам податків про електронну звітність» офіційного веб-порталу ДФС. В даному програмному забезпеченні платникам надана можливість сформувати «Повідомлення про прийняття працівника на роботу» (документ – J3001001), накласти електронно-цифровий підпис та направити його до Єдиного вікна податкової звітності.

Підприємці зобов’язані подавати звіт з ЄСВ незалежно від ведення підприємницької діяльності
Фізичні особи - підприємці, які застосовують загальну систему оподаткування, формують і подають до податкової інспекції звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, що настає за звітним періодом. Звітним періодом є календарний рік. Звіт подається за формою згідно з табл. 1 додатка 5 (п.10 розділу ІV Порядку №435).
Сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, в якому отримано дохід (прибуток). Єдиний внесок для фізичних осіб – підприємців, що застосовують загальну систему оподаткування, встановлюється у розмірі 34,7 % бази нарахування єдиного внеску. Фізичні особи - підприємці зобов’язані подавати звіт незалежно від ведення підприємницької діяльності, оскільки додаток 5 до Порядку містить відомості, що накопичуються в базах даних персоніфікованого обліку та за якими обчислюється страховий стаж.

Іноземець за умови укладення трудового договору має право на податкову соціальну пільгу
Якщо іноземець має офіційний дозвіл на працевлаштування і укладав трудовий договір (контракт) з роботодавцем резидентом, то за умови виконання ст.169 Податкового кодексу України він має право на податкову соціальну пільгу.
Податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування. Кінцевий перелік доходів фізичних осіб, до яких податкова соціальна пільга не може бути застосована, наведено підпунктом 169.2.3 пункту 169.2 статті 169 Податкового кодексу України.

Якщо неприбуткова організація здає в оренду приміщення
ДФС України у листі від 22.09.2015р. повідомила, що сума коштів, отримана громадською неприбутковою організацією від надання в оренду приміщень, не є об’єктом оподаткування податком на прибуток за умови, що такі кошти спрямовуються на ведення її статутної діяльності.
Установлення податковою інспекцією згідно з нормами Податкового кодексу України факту використання неприбутковою організацією доходів (прибутків) для цілей інших, ніж передбачені установчими документами, є підставою для виключення такої організації з Реєстру неприбуткових установ та організацій і нарахування податкового зобов’язання з податку на прибуток, штрафних санкцій і пені відповідно до норм Кодексу. Податкові зобов’язання, штрафні санкції і пеня нараховуються починаючи з першого числа місяця, у якому вчинено таке порушення.

У разі погодинної оплати праці ЄСВ нараховується із мінімальної зарплати на місяць
Працівникам за основним місцем роботи, до яких застосовується мінімальна зарплата в погодинному розмірі, підприємство має нарахувати ЄСВ, виходячи із законодавчо встановленого розміру мінімальної зарплати на місяць. При цьому, норма щодо нарахування та сплати ЄСВ із розрахунку не нижче встановленого розміру мінімальної заробітної плати на місяць не розповсюджується на заробітну плату працівника, який працює не за основним місцем роботи. Тобто для сумісників сума ЄСВ розраховується (нараховується та утримується) з фактично нарахованої заробітної плати незалежно від її розміру. Слід зазначити, що роботодавець має право отримати від такого працівника (сумісника) підтвердження про місце основної роботи.

Платник податків має право на отримання податкової соціальної пільги лише від одного працедавця
Фізична особа – платник податку, який був звільнений з місця роботи, має право на отримання податкової соціальної пільги (ПСП) в місяці, в якому відбулося таке звільнення. Така законодавча норма передбачена відповідно до підпункту 169.3.4 пункту 169.3 статті 169 Податкового кодексу України. Крім того варто зазначити, що ПСП застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати).
Отже, оскільки платник податків має право на отримання ПСП лише від одного працедавця і реалізував це право у звітному місяці на старому місці роботи, то слід зауважити, що при прийнятті на нове місце роботи, така фізична особа не має права на отримання в цьому місяці ПСП. Проте, особа має право на пільгу вже у наступному місяці після прийняття на роботу.

Торгувати алкоголем через Інтернет-магазин не можна
Роздрібна торгівля алкогольними напоями здійснюється відповідно до Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою КМУ від 30.07.1996 року №854. Правилами передбачено, що суб’єкт господарювання зобов'язаний забезпечити стан приміщень для роздрібної торгівлі алкогольними напоями згідно із санітарно-технічними, санітарно-гігієнічними, технологічними, протипожежними та іншими нормами, а також можливістю використання касового апарата під час здійснення розрахунків за продані товари відповідно до законодавства. Також необхідне торгове приміщення площею не менше, ніж 20 кв. м.
Отже, оскільки для торгівлі алкогольними напоями обов’язковою умовою є наявність відповідних торговельних та складських приміщень для здійснення реалізації цих виробів, а також зареєстрований та введений в експлуатацію реєстратор розрахункових операцій, суб’єкт господарювання не має права торгувати ними через Інтернет-магазин.

Платникам податку на прибуток
Платники податку на прибуток, які сплачують авансові внески за результатами 2014 року та за підсумками трьох кварталів 2015 року не отримають прибуток або отримають збиток, матимуть право подати податкову декларацію за три квартали 2015 року та припинити сплату авансових внесків з грудня 2015 по травень 2016 року.

Нова форма квитанції про прийняття податків і зборів
Криворізька південна ОДПІ повідомляє, що 25.09.2015 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.08.2015 № 714 «Про затвердження форми Квитанції про прийняття податків і зборів». Фізичні особи – платники податків, які проживають у сільській (селищній) місцевості, за квитанцією про прийняття податків і зборів, затвердженою Наказом № 714, можуть сплачувати податки і збори через каси сільських (селищних) рад (зокрема, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, плату за землю, транспортний податок).

Антикорупційний сервіс фіскальної служби «Пульс» працює цілодобово
Громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників ДФС України, про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також проблеми, які виникають під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України. Інформація приймається цілодобово за номером телефону (044) 284-00-07.

ДФС України: Викрито дніпропетровських підприємців, які не сплатили понад 3 млн. грн. податків
У Дніпропетровській області співробітники податкової міліції викрили керівників одного з підприємств, які ухилилися від сплатили понад 3,3 млн. грн. податків. Як з’ясувалося, посадовці компанії, яка займається оптовою торгівлею побутовими електроприладами, змовившись з представниками двох інших фірм, під час імпорту товарів занижували їх митну вартість. Такі дії дозволили злочинцям ухилитися від сплати ПДВ та митних платежів на суму 3 млн. 323 тис. гривень.
Наразі інформація про скоєння кримінального злочину за ч.5 ст. 27 (види співучасників) та ч.3 ст.212 (ухилення від сплати податків, зборів) внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Чи вважається автомат з продажу товарів (послуг) РРО
Відповідно до статті 2 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» автомат з продажу товарів (послуг) – реєстратор розрахункових операцій, який в автоматичному режимі здійснює видачу (надання) за готівкові кошти або із застосуванням платіжних карток, жетонів тощо товарів (послуг) і забезпечує відповідний облік їх кількості та вартості та створює контрольну стрічку в електронному вигляді.

Оподаткування продажу нерухомого майна
При продажу власником (фізичною особою) нерухомого майна, не отриманого у спадщину, за умови перебування такого майна у власності понад трьох років, а іншої частини менше трьох років, з метою дотримання умов ст.172 ПКУ щодо продажу житлової нерухомості не частіше одного разу протягом звітного податкового року та перебування такого майна у власності, кожну частину нерухомого майна слід розглядати як окремий об’єкт оподаткування.
Отже, дохід від продажу власником (фізичною особою) об’єкта нерухомого майна, не отриманого у спадщину, за умови перебування частини такого майна у власності понад трьох років не оподатковується, а іншої частини менше трьох років, підлягає оподаткуванню за ставкою 5 відсотків при отриманні доходу резидентом та 15/20 відсотків при отриманні доходу нерезидентом.

Право на відпустку
Фізична особа — підприємець — платник єдиного податку другої групи може скористатися правом на відпустку, якщо має одного найманого працівника, який перебуває у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами або у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею передбаченого законодавством віку, за наявності належним чином оформлених документів (з обов'язковим зазначенням у заяві на отримання відпустки відомостей про перебування в декретній відпустці такого найманого працівника).

ДФС України: Спрощенці збільшили сплату єдиного податку на 42 відсотки
Протягом січня-вересня поточного року платники податків, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету майже 7,5 млрд. грн. єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата зросла на 42 відс. За січень-вересень 2014 року бюджет отримав 5,3 млрд. гривень. Більша частина сплаченого податку надійшла від фізичних осіб-підприємців. За вказаний період вони спрямували до бюджету майже 4,8 млрд. грн. Юридичні особи, які здійснюють свою діяльність на спрощеній системі оподаткування, поповнили бюджет на 2,7 млрд. гривень.

«Вісник. Право знати все про податки і збори» змінив формат
Журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори» вийшов у новому форматі. Для зручності читачів було змінено структуру журналу. Тепер журнал повністю розраховано на тих, для кого найголовніше – це прикладна інформація. На сторінках оновленого видання ви знайдете найоперативнішу інформацію з найгарячіших питань.

Затверджено нові книги обліку для спрощенців
Криворізька південна ОДПІ нагадує, що Міністерством фінансів України наказом від 19.06.2015 року N579 затверджено форму книги обліку доходів (для платників єдиного податку першої, другої та третьої груп, які не є платниками податку на додану вартість) та Порядок її ведення; форму книги обліку доходів і витрат (для платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість) та Порядок її ведення.
Також наказом №579 передбачено, що Книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат, зареєстровані до набрання чинності цим наказом, діють до їх закінчення.

Електронні сервіси ДФС допомагають суб’єктам господарювання отримати необхідну інформацію
Інформаційно-довідковим департаментом ДФС України в рамках Електронного Уряду створено та підтримується в актуальному стані Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс («ЗІР»), робота якого направлена на забезпечення суб’єктів господарювання та громадян своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією. Інформаційне наповнення «ЗІР» (zir.sfs.gov.ua) здійснюється з урахуванням результатів всебічного аналізу інформації про потреби клієнтів, які звертаються до Контакт-центру та з метою мінімізації витрат часу представників бізнесу на спілкування з державою.

Криворізькою південною ОДПІ зібрано понад 60 мільйонів гривень акцизного збору
У січні – жовтні 2015 року від платників акцизного податку Криворізької південної ОДПІ до бюджету надійшло 60,8 млн. грн. акцизного податку.
Нагадаємо, що реєстрація контролюючими органами платників акцизного податку здійснюється автоматично при поданні ними декларації з акцизного податку до контролюючих органів, які обслуговують адміністративно-територіальні одиниці, на яких розташовано пункти продажу підакцизних товарів. Акцизний податок сплачується за ставкою 5%.
Детально дізнатися про справляння акцизного збору можна на веб-порталі ДФС України у розділі «Акцизний податок» банеру «Податкові зміни – 2015».

Сервіс ДФС України «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера»
Для того, аби перевірити надійність Вашого ділового партнера достатньо знати його код ЄДРПОУ або ж точну його назву. Введіть відому Вам інформацію в одне з полів і система здійснить пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання і повідомить Вам про результати пошуку.
Оновлення інформації на сайті щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом (про наявність заборгованності) відбувається щоденно, крім вихідних та святкових днів, після проведення розрахунків зведених показників в центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня. Сервіс розташований на сайті ДФС України (sfs.gov.ua)

При анулюванні реєстрації платника ПДВ, спрощенець 3 групи має змінити ставку податку
Якщо анулюється реєстрація платника ПДВ у встановленому Податковим Кодексом України порядку, платнику єдиного податку 3 групи, що застосовує ставку єдиного податку 2 відсотки, то такий платник зобов’язаний перейти на сплату єдиного податку за ставкою у розмірі 4 відсотків. Це має відбуватись за заявою щодо зміни ставки єдиного податку. Така заява повинна бути подана не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу, в якому здійснено анулювання реєстрації платником ПДВ.

Криворізька південна ОДПІ запрошує користуватися сервісами ДФС України
ДФС України надає безкоштовні відповіді у режимі on-linee за телефоном 0-800-501-007 (зі стаціонарних телефонів безкоштовно), з 8:00 до 20:00 (крім суботи та неділі), Е-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (цілодобово). Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс:http://zir.sfs.gov.ua.

Шановні платники податків! Не допускаєйте штрафних санкцій
Криворізька південна ОДПІ нагадує: якщо платник податку подає податкову декларацію (розрахунок) з порушенням граничних термінів подання, застосовується штрафна санкція у розмірі 170 гривень за кожну неподану (несвоєчасно подану) податкову звітність. У разі встановлення протягом року з дати винесення податкового повідомлення-рішення таких дій (несвоєчасного подання) повторно, штрафна санкція застосовується у розмірі 1020 гривень за кожне таке несвоєчасне подання.

Облік найманих працівників у підприємця
Пунктом 297.3 статті 297 Податкового кодексу України платник єдиного податку виконує передбачені Кодексом функції податкового агента у разі нарахування (виплати,надання) оподатковуваних податком на доходи фізичних осіб доходів на користь фізичної особи, яка перебуває з ним у трудових або цивільно-правових відносинах.
При цьому, облік найманих працівників підприємець повинен вести самостійно з додержанням умови перебування на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності щодо граничної кількості найманих працівників у відповідній групі платників єдиного податку.

До уваги власників нерухомості
З метою отримання пільг по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Криворізька південна ОДПІ запрошує громадян Дзержинського, Інгулецького та Центрально-Міського районів відвідати податкову інспекцію та провести звірку кількості об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, що перебувають у їх власності, та розмірів площі таких об’єктів. Звертатись необхідно за адресою: вул.Пушкіна, 4А, кабінет 407. Телефон для довідок 92-36-00. При собі мати документ, що засвідчує особу, копії та оригінали документів на право власності.

Добавить комментарий