1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Перший криворізький місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги ділиться результатами своєї роботи за чотири місяці 2015 року.
Так, усього працівниками Центру з різних питань прийнято 283 громадянина

Люди звертались з питань:
- соціального забезпечення - 40,
- спадковості - 12,
- сімейного права - 48,
- житлових - 29,
- договірних - 32,
- трудових — 15,
- інших питань.

Зареєстровано 116 звернень щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги. Доручення адвокатам для представництва осіб у суді, інших органах надано стосовно 110 громадян, у 6 випадках у наданні безоплатної вторинної правової допомоги відмовлено через непідтвердження права на таку допомогу.

Серед клієнтів Центру:
- малозабезпечених громадян (доходи родини нижче суми прожиткових мінімумів) — 68,
- інвалідів — 21;
- ветеранів війни, учасників бойових дій — 20;
- представників дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування — 3;
- інші категорії — 4.

За результатами дослідження джерелом, звідки населення дізнається про роботу нової установи у сфері захисту прав людини, є органи державної влади та місцевого самоврядування, засоби масової інформації та інші особи. Отже, слід подякувати місцевим та регіональним ЗМІ, які відкликаються на прохання опублікувати оголошення про роботу Центру, працівникам органів влади, які взяли на озброєння актуальну для громадян інформацію та просто небайдужим громадянам, які переказують один одному, що відтепер малозабезпечені та вразливі верстви населення можуть звертатися за допомогою адвоката до центрів безоплатної вторинної правової допомоги.

Серед напрямків роботи Центру - проведення прийомів у місті Жовті Води, відвідування засуджених в установах позбавлення волі, прийом громадян в приміщенні Муніципального центру послуг м. Кривого Рогу. Вивчається питання залучення громадських організацій до участі в конкурсі з інтеграції проектів безоплатної первинної і вторинної правової допомоги.

Нагадуємо, що Перший криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги тичасово розташований за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Балакіна, 2, телефон для довідок - 056-405-54-04; 098-040-83-70.
Прийом громадян ведеться з 09.00 до 18.00 з понеділка по п'ятницю.

Добавить комментарий