1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

21664Криворізька південна ОДПІ нагадує фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування

Набув чинності Закон України від 17 вересня 2015 року № 704-VII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік». Закон опубліковано в газеті «Голос України» 19 вересня 2015 року №174.
Зокрема законом передбачено, що з 1 вересня поточного року мінімальна заробітна плата становить 1378 грн.
Звертаємо увагу, що фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, самі за себе за вересень поточного року розраховують та сплачують єдиний внесок, враховуючи вищезазначені зміни.
Криворізька південна ОДПІ


Криворізька південна ОДПІ звертає увагу платників податків
28 жовтня останній день сплати: - єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування гірничими підприємствами з доходу за вересень 2015 року;
29 жовтня останній день сплати: - авансового внеску з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, юридичними особами за 3-й квартал 2015 року; - авансового внеску з транспортного податку юридичними особами за 3-й квартал 2015 року; - авансового внеску з рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини на жовтень 2015 року; - авансового внеску з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України на жовтень 2015 року; - авансового внеску з рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газ.
Криворізька південна ОДПІ

Прийняли працівника на роботу – відразу повідомляйте орган фіскальної служби
Згідно з Постановою КМУ від 17.06.2015 № 413, повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх, як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, за встановленою формою до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором.
Криворізька південна ОДПІ


Відповідальність за порушення вимог законодавства про працю
Статтею 41 Кодексу Законів України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність за порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці. Зокрема, за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) тягне за собою накладення адмінштрафу на посадових осіб підприємств, фізосіб - підприємців, які використовують найману працю, від 500 до 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 8500 до 17000 грн). Повторне протягом року вчинення такого порушення, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, загрожує штрафом у розмірі від 1000 до 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 17000 до 34000 грн).
Криворізька південна ОДПІ

Своєчасно сплатіть ЄСВ
Криворізька південна ОДПІ нагадує суб’єктам господарювання , що з 1 вересня встановлена мінімальна заробітна плата у розмірі 1378 гривень, отже за ІІІ – квартал потрібно сплатити ЄСВ в сумі - 1323,47 грн.
Особливу увагу звертаємо на несплату (пеперерахування) або несвоєчасну оплату (несвоєчасне перерахування) ЄСВ, за що накладається штраф у розмірі 20 відсотків своєчасно несплачених сум (п. 2 ч. 11 ст. 25 Закону 2464). А також, відповідно до п.10 ст.25 ЗУ№2464-VІ, на суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 відсотка суми недоплати за кожний день прострочення платежу.
Криворізька південна ОДПІ

Повідомляє відділ погашення заборгованостей Криворізької південної ОДПІ
Правобережна товарна біржа проводить біржові торги з продажу майна, що перейшло у власність держави щодня з понеділка по п’ятницю. Найменування майна: відходи та лом чорних металів у кількості 110 кг. Початкова ціна 165,00 грн.
Біржові торги відбудуться за адресою: м. Кривий ріг, Орджонікідзе, 17а. Довідки за телефонами: (0564) 71-13-90
Криворізька південна ОДПІ

Акредитований центр сертифікації ключів ДФС у Кривому Розі
Криворізька південна ОДПІ запрошує суб’єктів господарювання Кривого Рогу завітати до АЦСК ДФС за адресою: м. Кривий Ріг, проспект Дзержинського, 42 для отримання безкоштовних послуг електронного цифрового підпису. При заповненні реєстраційних документів заявнику необхідно зазначати свої контактні дані, зокрема контактний номер телефону та діючу електронну адресу, які дозволяють зв’язатися з ним.
Криворізька південна ОДПІ

Збільшено вартісний критерій для основних засобів
З 1 вересня 2015 року збільшено вартісний критерій для віднесення матеріальних активів до основних засобів, а саме з 2500 гривень до 6000 гривень. Такі зміни внесені у підпункт 14.1.138 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України Закон України від 17.07.2015 року № 655-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків”.
Криворізька південна ОДПІ

Криворізька південна ОДПІ: З початку 2015 року до бюджету надійшло понад 3 млн. грн. податку на нерухомість
За дев'ять місяців поточного року до бюджету зібрано 3,4 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Нагадаємо, що платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.
Криворізька південна ОДПІ

Відображення у звітності компенсації середнього заробітку мобілізованого працівника
Роботодавець та/або податковий агент має право здійснювати перерахунок сум нарахованих доходів, утриманого податку за будь-який період та у будь-яких випадках для визначення правильності оподаткування незалежно від того, має платник податку право на застосування податкової соціальної пільги чи ні (пп. 169.4.3 п. 169.4 ст. 169 Податкового кодексу).
У разі повернення коштів з державного бюджету в межах компенсації середнього заробітку працівника, призваного на військову службу під час мобілізації, на особливий період, роботодавець проводить перерахунок щодо повернення податку і зазначає результати перерахунку у податковому розрахунку (форма № 1ДФ) у періоді, в якому було проведено таке повернення, з від’ємним значенням.
Криворізька південна ОДПІ

Законом щодо зменшення податкового тиску на платників податків передбачено
Криворізька південна ОДПІ повідомляє, що Законом України від 17.07.2015 №655-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків", передбачено, що тимчасово, до 31 грудня 2016 року включно, платникам податків з обсягом доходів або операцій до 20 млн. грн. штрафи, нараховані на суми податкового зобов'язання, які платник податків сплатив без оскарження податкового повідомлення-рішення, скасовуються протягом 10 днів із дня сплати податкового зобов'язання.
Також платникам дозволено не нараховувати пеню при самостійному нарахуванні суми грошового зобов'язання впродовж 90 днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання.
Криворізька південна ОДПІ


Скористайтесь новим сервісом ДФС України
За допомогою нового електронного сервісу громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати інформацію, чи зареєстрований конкретний реєстратор розрахункових операцій (РРО) в органах ДФС.
Так, наприклад, будь-який громадянин, придбавши товар в магазині, за отриманим фіскальним чеком може перевірити чи зареєстрований в органах ДФС касовий апарат, на якому продавцем товарів або послуг був роздрукований цей фіскальний чек. У свою чергу, суб’єкт господарювання завдяки сервісу, зокрема, може отримати дані щодо фіскальних номерів РРО, найменування суб’єкта господарювання (прізвища, імені, по батькові), дату реєстрації, номер останньої книги обліку розрахункових операцій (КОРО), зареєстрованої на такий РРО та дати її реєстрації тощо.
Сервісом можна скористатися на офіційному порталі ДФС (www.sfs.gov.ua) у розділах «Інформація про РРО» та «Інформація про книги ОРО».
Криворізька південна ОДПІ

Як подати Повідомлення про прийняття працівника на роботу в електронному вигляді
Для подання Повідомлення засобами електронного зв’язку ДФС України розроблено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності», яке розповсюджується на безоплатній основі, зокрема, розміщено в банері «Електронна звітність» в розділі «Платникам податків про електронну звітність» офіційного веб-порталу ДФС України (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/). В даному програмному забезпеченні платникам надана можливість сформувати Повідомлення про прийняття працівника на роботу, накласти електронно-цифровий підпис та направити його до Єдиного вікна податкової звітності.
Криворізька південна ОДПІ

До уваги платників податків! Змінені рахунки для сплати єдиного внеску!
Криворізька південна ОДПІ нагадує, що 15 вересня 2015 року вступили в дію небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я органів Державної фіскальної служби України для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій.
Детальна інформація розміщена на офіційному порталі ДФС України (sfs.gov.ua: Головна/Анонси).
Криворізька південна ОДПІ

Відповідальність за неподання подання податкових декларацій
Відповідальність за неподання або несвоєчасне подання податкових декларацій (розрахунків) передбачена статтею 120 Кодексу, а саме: - неподання або несвоєчасне подання податкових декларацій (розрахунків) платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати та сплачувати податки, збори, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 170 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання; - ті ж самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
Криворізька південна ОДПІ

Для оперативного реагування на скарги і звернення громадян та суб’єктів господарювання створено «Пульс»
Криворізька південна ОДПІ нагадує, сервіс ДФС «Пульс» створений для оперативного реагування на скарги і звернення громадян та суб’єктів господарювання щодо некоректного ставлення, перевищення повноважень або неякісного обслуговування працівниками служби. Телефон «Пульсу» (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.
Для зручності платників податків у програмному модулі «Пульс» запроваджено окрему тематику звернень «Система електронного адміністрування ПДВ». Це сприяло проведенню якісного аналізу питань, що виникають у платників у зв’язку з введенням системи електронного адміністрування ПДВ, та прискоренню опрацювання інформації щодо роботи системи.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

ДФС України: Податкова міліція викрила факт ухилення від сплати 74,9 млн. грн. податків
Співробітниками податкової міліції Центрального офісу зареєстроване кримінальне провадження за ч.3 ст.212 КК України, за фактом ухилення від сплати податків посадовими особами підприємства, яке здійснює діяльність з постачання природного газу.
Встановлено, що зазначені особи у 2012 році безпідставно сформували податковий кредит за рахунок здійснення фінансово-господарських операцій з одним із підприємств паливної галузі, що дозволило їм ухилитись від сплати податків у сумі 74,9 млн. гривень. Слідчо-оперативні заходи тривають.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Розмір ЄСВ для ФОП – платників єдиного податку без використання праці найманих працівників
Фізичні особи підприємці – платники єдиного податку без використання праці найманих працівників, нараховують єдиний соціальний внесок у розмірі 34,7% на суму, визначену такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄВ, встановленої Законом №2464 та не менше розміру мінімального страхового внеску.
Криворізька південна ОДПІ

ДФС України: На Дніпропетровщині податковою міліцією вилучено оцинкованої сталі на 60 млн. гривень
Працівниками податкової міліції Дніпропетровської області у ході розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України під час двох обшуків, проведених на підставі ухвали суду, за місцем розташування офісного та складського приміщень підприємств виявлено 590 рулонів (2,5 тис. тон) оцинкованої сталі. Орієнтовна вартість товару 60 млн. гривень. Слідчо-оперативні заходи тривають.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Понад 14,2 мільярдів гривень ЄСВ направив бізнес Дніпропетровщини на соціальні виплати
З початку року 2015 року органи фіскальної служби Дніпропетровської області забезпечили надходження єдиного соціального внеску на загальну суму 14 млрд. 255,5 млн. грн. Якщо порівняти цей показник з минулорічним, то у січні – вересні поточного року єдиного соціального внеску сплачено на 890 млн. грн. більше.
При цьому, лише у вересні 2015 року платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд. 613 млн. грн.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

За 9 місяців 2015 року платниками Криворізької південної ОДПІ сплачено до бюджету 2,6 млн. грн. транспортного податку
Протягом дев’яти місяців поточного року надходження транспортного податку склали 2646 тис. грн. У вересні 2015 року до бюджету сплачено 657,4 тис.грн. цього податку.
Нагадаємо, що транспортний податок сплачується у строки, встановлені п.п. 267.8.1 п. 267.8 ст. 267 ПКУ, а саме: а) фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення; б) юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.
Криворізька південна ОДПІ


За ІІІ квартал з екологічного податку звітуємо за старою формою
Криворізька південна ОДПІ повідомляє, що оскільки форма Податкової декларації з екологічного податку, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 року №715, набрала чинності лише 25.09.2015 року, її використовують для звітування починаючи зі звіту за IV квартал 2015 року та всі наступні періоди.
Тому звітувати за ІІІ квартал поточного року слід за старою формою, затвердженою наказом ДПА України «Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку» від 24.12.2010 року №1010.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Платникам ПДВ
Листом ДФС України від 06.10.2015 р. № 21153/6/99-99-19-03-02-15 надано роз’яснення щодо порядку збільшення суми податку, на яку платник ПДВ має право зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних, на суму помилково/зайво внесених до бюджету грошових коштів з ПДВ.
Криворізька південна ОДПІ


До уваги платників податку на додану вартість
Листом від 06.10.2015 р. № 21153/6/99-99-19-03-02-15 Державна фіскальна служба України надала роз’яснення підприємству щодо порядку збільшення суми податку, на яку платник ПДВ має право зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних, на суму помилково/зайво внесених до бюджету грошових коштів з ПДВ.
Криворізька південна ОДПІ

Щодо складання податкових накладних
Листом від 05.10.2015 № 21060/6/99-99-19-03-02-15 Державна фіскальна служба України надала роз’яснення щодо складання податкових накладних при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг, що мають безперервний або ритмічний характер.
Криворізька південна ОДПІ

Про встановлення порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами
Набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 15.06.2015 № 552 «Про затвердження Порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами», згідно з яким втратив чинність наказ Міністерства фінансів України від 30.05.2012 № 634 «Про встановлення порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами». Наказ № 552 затверджено Порядок обліку осіб, які здійснюють операції з товарами, який відповідно до статті 455 Митного кодексу України визначає вимоги щодо процедур обліку ДФС України та митницями ДФС осіб, які здійснюють операції з товарами.
Криворізька південна ОДПІ


Відповідальність за правильність заповнення реквізитів
Якщо платник податків невірно вказав реквізити платіжних документів або направив кошти на неправильний код бюджетної класифікації (тобто не на код, по якому повинні бути погашені податкові зобов’язання), кошти не надійдуть на відповідний рахунок, а отже, не буде погашена сума податкового зобов’язання платника податків.
Крім того, відповідальність за правильність заповнення реквізитів розрахункового документа несе особа, що оформила цей документ і подала його до обслуговуючого банку.
Криворізька південна ОДПІ

Особливості перерахування зайво зарахованих коштів з електронного рахунку платника
ДФС України у листі від 26.08.2015 №31730/7/99-99-19-03-02-17 «Про особливості перерахування зайво зарахованих коштів з електронного рахунку платника» проінформувала платників податку на додану вартість (далі – ПДВ) щодо особливостей: - перерахування зайво зарахованих коштів з електронного рахунку платника до бюджету та на поточний рахунок платника податку; - сплати податкових зобов’язань з ПДВ, визначених у податкових деклараціях з ПДВ за звітні періоди лютий – травень 2015 року, що подані з порушенням встановлених Податковим кодексом України термінів.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Інформацію щодо фіскальних номерів РРО та КОРО надасть сервіс ДФС України
Електронний сервіс, запроваджений ДФС України, містить інформацію про зареєстровані суб’єктами господарювання книги обліку розрахункових операцій.
Користувач сервісу також може отримати інформацію щодо фіскальних номерів РРО та КОРО, реєстрацію яких скасовано за заявою суб’єкта господарювання або з ініціативи органів ДФС. Сервісом можна скористатися на офіційному порталі ДФС у розділах «Інформація про РРО» та «Інформація про книги ОРО».
Криворізька південна ОДПІ


Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається до початку роботи працівника
Відповідно до норм постанови КМУ «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» від 17.06.2015 р. № 413 повідомлення про прийняття працівника на роботу подається роботодавцем до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника ЄСВ за формою згідно із додатком до Постанови №413 до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів: засобами електронного зв’язку із використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу й електронного підпису; на паперових носіях разом із копією в електронній формі; на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більш ніж із п’ятьма особами.
Криворізька південна ОДПІ

Від оподаткування звільняються інваліди війни та деякі інші категорії осіб
Починаючи з 01.09.2015 пенсії, призначені учасникам бойових дій у період Другої світової війни, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» будуть зазначатися у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за формою №1ДФ тільки з ознакою доходу «128» та будуть звільнені від оподаткування податком на доходи фізичних осіб. (Законом України від 17.07.2015 №653-VIII «Про внесення змін до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб».)
Криворізька південна ОДПІ за повідомлення ДФС України

Якщо платник єдиного податку перевищив обсяг доходу 1 млн.грн.
Законом України від 01 липня 2015 року № 569 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій» передбачено, що у разі перевищення платниками єдиного податку в календарному році обсягу доходу 1 млн. грн. обов’язковим стає застосування РРО.
Платникам єдиного податку ІІІ групи (фізичні особи-підприємці), які перевищили зазначену суму, необхідно врахувати, що з 1 жовтня 2015 року вони зобов’язані при здійсненні своєї господарської діяльності застосовувати РРО, або перейти на використання виключно безготівкових розрахунків.
Криворізька південна ОДПІ


Сервіс ДФС України допоможе перевірити легальність касового апарату продавця
ДФС України запровадила новий електронний сервіс, за допомогою якого громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати інформацію, чи зареєстрований конкретний реєстратор розрахункових операцій (РРО) в органах ДФС.
Так, наприклад, будь-який громадянин, придбавши товар в магазині, за отриманим фіскальним чеком може перевірити чи зареєстрований в органах ДФС касовий апарат, на якому продавцем товарів або послуг був роздрукований цей фіскальний чек. свою чергу, суб’єкт господарювання завдяки сервісу, зокрема, може отримати дані щодо фіскальних номерів РРО, найменування суб’єкта господарювання (прізвища, імені, по батькові), дату реєстрації, номер останньої книги обліку розрахункових операцій (КОРО), зареєстрованої на такий РРО та дати її реєстрації тощо.
Криворізька південна ОДПІ

Ще є час скористатися податковою знижкою
Громадяни України, які є платниками податку на доходи фізичних осіб і в 2014 році платили за своє навчання або навчання члена своєї сім'ї першого ступеня споріднення, мають право на податкову знижку. Такі громадяни можуть повернути собі з бюджету суму витрачених коштів за навчання, але не більш ніж 15%.
Для отримання такої знижки необхідно до 31 грудня 2015 року включно, тобто протягом всього 2015 року, подати до територіального органу ДФС за місцем проживання річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.
Криворізька південна ОДПІ

Документи, яні необхідно надати для отримання податкової знижки на навчання
Для отримання такої знижки платнику податку необхідно мати документи, що підтверджують суми коштів сплачених за навчання. До переліку таких документів входять квитанції, фіскальні або товарні чеки, касові ордери на прибуток, договір з навчальним закладом, довідка про отримані у звітному році доходи, документи, що підтверджують ступінь споріднення (паспорт, свідоцтво про народження).
Розрахунок сум податку до повернення платник податку повинен зробити самостійно. При цьому обов'язково платник податку має заповнити розділи I, II та V річної податкової декларації та додаток 6 до цієї декларації.
Криворізька південна ОДПІ

Суб'єкт підприємницької діяльності не може скористатися правом на податкову знижку
Правом на податкову знижку не можуть скористатися самозайняті особи, зокрема, суб'єкти підприємницької діяльності та особи, що здійснюють незалежну професійну діяльність по доходах від такої діяльності, а також військовослужбовці, які одержують не заробітну плату, а грошове утримання. Сума коштів, яка підлягає поверненню платнику податку за наслідками податкової декларації за 2014 рік, зараховується на банківський рахунок платника податку протягом 60 календарних днів після подання такої декларації.
Якщо до кінця 2015 року ви не скористаєтеся правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2014 року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.
Криворізька південна ОДПІ

Податкову знижку на навчання можна отримати до кінця року
Громадяни України, які є платниками податку на доходи фізичних осіб і в 2014 році платили за своє навчання або навчання члена своєї сім'ї першого ступеня споріднення, мають право на податкову знижку. Такі громадяни можуть повернути собі з бюджету суму витрачених коштів за навчання, але не більш ніж 15%.
Для отримання такої знижки необхідно до 31 грудня 2015 року включно, тобто протягом всього 2015 року, подати до територіального органу ДФС за місцем проживання річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.
Криворізька південна ОДПІ

Документи, яні необхідно надати для отримання податкової знижки на навчання
Для отримання такої знижки платнику податку необхідно мати документи, що підтверджують суми коштів сплачених за навчання. До переліку таких документів входять квитанції, фіскальні або товарні чеки, касові ордери на прибуток, договір з навчальним закладом, довідка про отримані у звітному році доходи, документи, що підтверджують ступінь споріднення (паспорт, свідоцтво про народження).
Розрахунок сум податку до повернення платник податку повинен зробити самостійно. При цьому обов'язково платник податку має заповнити розділи I, II та V річної податкової декларації та додаток 6 до цієї декларації.
Криворізька південна ОДПІ

Хто не може скористатися правом на податкову знижку
Правом на податкову знижку не можуть скористатися самозайняті особи, зокрема, суб'єкти підприємницької діяльності та особи, що здійснюють незалежну професійну діяльність по доходах від такої діяльності, а також військовослужбовці, які одержують не заробітну плату, а грошове утримання. Сума коштів, яка підлягає поверненню платнику податку за наслідками податкової декларації за 2014 рік, зараховується на банківський рахунок платника податку протягом 60 календарних днів після подання такої декларації.
Якщо до кінця 2015 року ви не скористаєтеся правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2014 року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.
Криворізька південна ОДПІ

Криворізька південна ОДПІ запрошує провести звірку об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості
Відповідно до норм ПКУ платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо: об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку; розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку; права на користування пільгою із сплати податку; розміру ставки податку; нарахованої суми податку.
З питань проведення звірки мешканці Центрально-Міського, Дзержинського та Інгулецького районів можуть звертатись за адресою: вул. Пушкіна,4а, каб. 407 та за телефоном (0564)92-36-00.
Криворізька південна ОДПІ

Електронні сервіси ДФС допомагають суб’єктам господарювання отримати необхідну інформацію
Інформаційно-довідковим департаментом ДФС України в рамках Електронного Уряду створено та підтримується в актуальному стані Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс («ЗІР»), робота якого направлена на забезпечення суб’єктів господарювання та громадян своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією.
Інформаційне наповнення «ЗІР» здійснюється з урахуванням результатів всебічного аналізу інформації про потреби клієнтів, які звертаються до Контакт-центру та з метою мінімізації витрат часу представників бізнесу на спілкування з державою.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Платникам плати за землю
Криворізька південна ОДПІ інформує, що відповідно до пункту 287.3 статті 287 Кодексу податкове зобов’язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.
Криворізька південна ОДПІ

Звіт за новими формами подається за наступний податковий період
Наказом МФУ від 19.06.2015 р. № 578 затверджено форми податкових декларацій платників єдиного податку: форму податкової декларації платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця; форму податкової декларації платника єдиного податку групи 3 (юридичної особи); форму податкової декларації платника єдиного податку групи 4.
Нагадуємо, що згідно із п. 46.6 ПКУ, нові форми декларацій (розрахунків) набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулось їх оприлюднення.
Криворізька південна ОДПІ

Платники відзначають зручніть звітування мережею Інтернет
Податкова декларація про майновий стан і доходи подається до контролюючого органу в один із таких способів за вибором платника податку: особисто платником або уповноваженою на це особою; надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством.
Як відзначають самі платники, особливо зручним є спосіб відправки декларації через мережу Інтернет. Для користування цією послугою потрібно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення. АЦСК за адресою: http://www.acskidd.gov.ua/. Там же ви знайдете бланки та зразки заповнення необхідних документів.
Криворізька південна ОДПІ

Загальна чисельність працівників СПД
Якщо фізична особа — підприємець — платник єдиного податку укладає договір, який передбачає оплату процесу праці, тобто містить ознаки трудового договору, то такий платник єдиного податку включає працівників, яких залучає за таким договорам, до загальної кількості осіб, які перебувають з ним у трудових відносинах.
Якщо укладений договір відповідає нормам договору підряду, то фізична особа — підприємець — платник єдиного податку не включає працівників, яких залучає за такими договорами, до загальної кількості осіб, які перебувають з нею у трудових відносинах.
Криворізька південна ОДПІ

Від реалізації безхазяйного майна бюджет отримав понад 75 тисяч гривень
За 9 місяців 2015 року Криворізька південна ОДПІ забезпечила надходження до Зведеного бюджету в сумі 75,4 тисяч гривень від реалізації майна, що вважається безхазяйним і переходить у власність держави.
Нагадаємо, що безхазяйним вважається майно, що не має власника або власник якого невідомий. Зазначене майно надходить у власність держави, міських, сільських громад за рішенням місцевих органів влади. Порядок виявлення та обліку безхазяйного майна визначений інструкцією Мінфіну України №112 "Про порядок виявлення та обліку безхазяйного майна".
Криворізька південна ОДПІ

ДФС України: У січні-вересні 2015 року до бюджету сплачено понад 343 млн. грн. транспортного податку
Протягом дев’яти місяців поточного року надходження транспортного податку склали 343,2 млн. грн. У вересні 2015 року до бюджету сплачено 62,2 млрд. грн. цього податку.
Нагадаємо, що транспортний податок сплачується у строки, встановлені п.п. 267.8.1 п. 267.8 ст. 267 ПКУ, а саме: а) фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення; б) юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Про випадки порушення повідомляйте на сервіс ДФС «Пульс»
Криворізька південна ОДПІ нагадує, що інформацію про випадки порушення прав підприємців та громадян, з ознаками корупційних дій, прояви громадян, які видають себе за податківців, неправомірні дії чи бездіяльність працівників ГУ ДФС та Дніпропетровської митниці, а також про проблеми, які виникають під час митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, можна повідомляти на сервіс ДФС України «Пульс» за цілодобовим телефоном: (044) 284-00-07.
Криворізька південна ОДПІ

Звітуйте мережею Інтернет!
Податкова декларація про майновий стан і доходи подається до контролюючого органу в один із таких способів за вибором платника податку: особисто платником або уповноваженою на це особою; надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством.
Як відзначають самі платники, особливо зручним є спосіб відправки декларації через мережу Інтернет. Для користування цією послугою потрібно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення. АЦСК за адресою: http://www.acskidd.gov.ua/. Там же ви знайдете бланки та зразки заповнення необхідних документів.
Криворізька південна ОДПІ

Відповідальність за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору
Юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу, зокрема, у разі: фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску – у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;- порушення інших вимог трудового законодавства – у розмірі мінімальної зарплати.
Криворізька південна ОДПІ

Витяг з реєстру платників єдиного податку надається за бажанням та безоплатно
Реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку. Державний фіскальний орган веде реєстр платників єдиного податку, в якому міститься інформація про осіб, зареєстрованих платниками єдиного податку.
За бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовноотримати витяг з реєстру платників єдиного податку.
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий