1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааПовідомляє оперативне управління та слідчий відділ Криворізької південної ОДПІ
В рамках проведення операції «Акциз - 2015» у серпні поточного року працівниками оперативного управління Криворізької південної ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровської області спільно із співробітниками СВ ФР Криворізької південної ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області, із залученням сил та можливостей МВОД ОУ ГУ ДФС у Дніпропетровській області по кримінальному провадженню проведено обшуки житлового будинку та господарських споруд за місцем мешкання громадянина Д. у місті Нікополі.
Було встановлено, що гр.Д., не маючи спеціального дозволу - ліцензії на право виготовлення та реалізації спирту та спиртних напоїв, за місцем свого проживання відкрив підпільних цех з виробництва незаконних алкогольних напоїв та шляхом розбавлення спирту водою, незаконно виготовляв алкогольних напої, які розливав в скляні пляшки ємністю по 0,5 л. з етикетками горілка «Пшенична», виробництва ТОВ «Латона-Інвест», «Пшенична», виробник ТОВ «Олександрія Бліг», «Пшенична Мрія», виробник ТОВ «Алкоголь менеджмент груп», після чого закупорював їх металевими ковпачками за допомогою металевого ключа.
В ході обшуку було вилучено ТМЦ на загальну суму 40,2 тис.грн.
Також, на підставі ухвали слідчого судді Дзержинського району м.Кривого Рогу від 18.08.2015 року проведено обшук за місцем незаконної реалізації алкогольної продукції, а саме продовольчого магазину, розташованого за адресою: Нікопольський район, с.Лебединське, де підприємницьку діяльність здійснює ФОП К.. В ході проведення обшуку виявлено та вилучено 120 пляшок горілки «Пшенична» виробників ТОВ «Алкоголь менеджмент груп», ТОВ «Латона – Інвест», ТОВ «Александрія бліг», вартістю 40,0 грн. за 1 пляшку. За даною адресою всього було вилучено ТМЦ на загальну суму 4 800,0 грн.
Вилучені з незаконного обігу ТМЦ перебувають в кімнаті зберігання речових доказів СВ ФР Криворізької південної ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Робота в данному напрямку триває.
С.Коваленко, т.в.о. начальника ОУ Криворізької південної ОДПІ
ГУ ДФС у Дніпропетровській області
підполковник податкової міліції

Криворізька південна ОДПІ: В ході операції «Урожай - 2015» додатково працевлаштовано 163 наймані особи
Широківським відділенням Криворізької південної ОДПІ проводиться постійна робота в частині виявлення неоформлених найманих працівників, легалізації заробітної плати, перевірки повноти нарахування та сплати місцевих податків, зборів та єдиного внеску, упередження схем ухилення від оподаткування платниками податків, які здійснюють діяльність у сфері сільського господарства.
Як повідомляє заступник начальника Криворізької південної ОДПІ – начальник Широківського відділення Вікторія Волкова, на обліку у Широківському відділенні рахується 156 підприємств та 40 ФОП, які здійснюють діяльність у галузі сільського господарства. Станом на 01.08.2015 року в ході проведення операції «Урожай» за наслідками проведених співбесід з керівництвом суб'єктів господарювання і фізичними особами – підприємцями додатково працевлаштовані 163 наймані особи, легалізовано доходу за рахунок підвищення заробітної плати на суму 233,8 тис.грн. Додаткові надходження по податку на доходи фізичних осіб та ЄСВ у загальній сумі склали 112,7 тис.грн. Робота у даному напрямі триває.
Криворізька південна ОДПІ

Податківці Криворізької південної ОДПІ приєднались до святкування Дня незалежності
У Криворізькій південній об’єднаній державній податковій інспекції ГУ ДФС у Дніпропетровській області 21 серпня 2015 року відбулись урочисті збори працівників податкової інспекції з нагоди 24-ї річниці незалежності України.
У своєму вітальному слові начальник Криворізької південної ОДПІ Вячеслав Лідер зазначив, що головне завдання податківців – наповнення державної казни – залишається незмінним. Сьогодення вимагає від органів фіскальної служби напруженої та самовідданої роботи по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів.
Значний внесок до бюджету країни внесено і податківцями Криворізької південної ОДПІ: за 7 місяців поточного року забезпечено надходження в бюджети усіх рівнів, з урахуванням єдиного соціального внеску, у сумі 2717,0 млн. грн., що на 850,3 млн. грн., або на 45,6 % більше, ніж за відповідний період минулого року.
До загального фонду державного бюджету впродовж січня - липня 2015 року від платників податків надійшло 2106,0 млн. грн., що на 792,3 млн. грн., або на 60,2% більше, ніж за аналогічний період 2014 року.
Надходження, що формують місцеві бюджети, склали 1127,8 млн. грн., що на 189,3 млн. грн., або на 20,2%, більше фактичних надходжень семи місяців 2014 року.
«Запорукою забезпечення виконання поставлених завдань щодо наповнення скарбниці держави є ефективна та злагоджена робота працівників податкової інспекції та платників податків», - підкреслив Вячеслав Лідер.
Керівник податкової інспекції побажав колегам подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради цілісності та процвітання незалежної України, добробуту її народу.
Криворізька південна ОДПІ

28 серпня 2015 року останній день сплати транспортного податку
З метою своєчасної сплати транспортного податку фізичними особами у 2015 році Криворізька південна ОДПІ нагадує власникам легкових автомобілів, які використовувались до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см., про необхідність сплати транспортного податку.
Податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити були надіслані чи вручені платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року. Податок сплачується протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення-рішення. У 2015 році граничний строк сплати транспортного податку – 28 серпня 2015 року.
Криворізька південна ОДПІ

Щодо затвердження форм податкових декларацій
Наказом Міністерства фінансів України від 09.07.2015 №636 «Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору» затверджено такі форми:
- Форма Податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів;
- Форма Податкової декларації з туристичного збору.
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий