1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааПлатниками податків Криворізької південної ОДПІ сплачено до бюджету понад 25 млн. гривень єдиного податку
За січень – липень 2015 року платники податків Криворізької південної ОДПІ, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 25,8 млн. гривень. Порівняно з минулим роком надходження зросли на 6,1 млн.гривень: за січень-липень минулого року „єдинщиками” було сплачено до бюджету 19,7 млн. гривень.
Значна питома вага суми сплачена підприємцями – фізичними особами: від приватних підприємців бюджет отримав майже 17,0 млн. гривень єдиного податку. Від діяльності спрощенців - юридичних осіб до бюджету надійшло 5,7 млн. грн. Сільгоспвиробниками у поточному році сплачено 3,1 млн.грн.
Нагадуємо, що з 1 січня 2015 року набрали чинності зміни, внесені Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи».
Криворізька південна ОДПІ

Щоб подати Декларацію мережею Інтернет – треба отримати електронні ключі
Податкова декларація про майновий стан і доходи подається до контролюючого органу в один із таких способів за вибором платника податку: особисто платником або уповноваженою на це особою; надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством.
Як відзначають самі платники, особливо зручним є спосіб відправки декларації через мережу Інтернет. Для користування цією послугою потрібно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення.
АЦСК за адресою: http://www.acskidd.gov.ua/. Там же ви знайдете бланки та зразки заповнення необхідних документів.
Криворізька південна ОДПІ

Криворізькою південною ОДПІ зібрано понад 40 мільйонів гривень акцизного збору
У січні – липні 2015 року від платників акцизного податку Криворізької південної ОДПІ до бюджету надійшло 40,5 млн. грн. акцизного податку.
Нагадаємо, що реєстрація контролюючими органами платників акцизного податку здійснюється автоматично при поданні ними декларації з акцизного податку до контролюючих органів, які обслуговують адміністративно-територіальні одиниці, на яких розташовано пункти продажу підакцизних товарів. Акцизний податок сплачується за ставкою 5%.
Детально дізнатися про справляння акцизного збору можна на веб-порталі ДФС України у розділі «Акцизний податок» банеру «Податкові зміни – 2015».
Криворізька південна ОДПІ

Центри обслуговування платників Криворізької південної ОДПІ відвідали понад 12 тисяч клієнтів
Протягом січня-липня 2015 року Центрами обслуговування платників Криворізької південної ОДПІ надано 9512 адміністративних послуг, у тому числі 1622 послуги надано у липні. Центри обслуговування Криворізької південної ОДПІ відвідали 12223 громадянина та представників бізнесу, у тому числі у липні – 1855 чоловік.
«Найчастіше до центру обслуговування платників громадяни звертаються, щоб отримати реєстраційні номери облікової картки платника податків», - інформує начальник управління реєстрації платників та електронних сервісів Криворізької південної ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ганна Познякова
Зокрема, вже цього року саме цю послугу отримали 5001 громадянин. З питань реєстрація РРО, книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок до ЦОП звернулося 1522 представника бізнесу; отримали послуги з питань застосування спрощеної системи, обліку та звітності 1254 підприємця. Усі послуги надаються безкоштовно та у встановлені законодавством терміни.
Криворізька південна ОДПІ

Криворізька південна ОДПІ про роботу антикорупційного сервісу «Пульс »
Працівниками Криворізької південної ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області приділяється значна увага оперативності і злагодженості роботи усіх структурних підрозділів по відпрацюванню звернень, отриманих на антикорупційний сервіс «Пульс податкової».
За сім місяців 2015 року на адресу Криворізької південної ОДПІ надійшло 1 звернення платників податків на сервіс «Пульс». Звернення повністю відпрацьовані, із заявниками досягнуто згоди із порушених питань. Одне звернення заявником відразу відкликане.
Криворізька південна ОДПІ

Звіт щодо запитів на публічну інформацію, які надійшли до Криворізької південної ОДПІ
Згідно зі статтею 1 Закону України від 13 січня 2011 року N 2939-VI "Про доступ до публічної інформації" публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.
За сім місяців поточного року до Криворізької південної ОДПІ надійшло 15 письмових запитів на публічну інформацію, стосовно податкової інформації. За наслідками розгляду: запити задоволено своєчасно та у повному обсязі.
Криворізька південна ОДПІ

Розгляд звернень у Криворізькій південній ОДПІ
З початку поточного року до Криворізької південної ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області на розгляд надійшло 14 письмових звернень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року загальна кількість звернень зменшилась на 11 одиниць.
На розгляд до податкової інспекції від громадян надходять звернення, в яких порушуються питання невиконання функцій податкового агенту під час здійснення підприємницької діяльності з використанням праці найманих осіб, інформування про ухилення від оподаткування під час отримання доходів від надання нерухомого майна в оренду, під час реалізації підакцизних товарів, зокрема, лікеро – горілчаних виробів без дозвільних документів, тощо. Станом на 01.08.2015р. по 11 зверненням направлено листи – роз’яснення щодо результатів проведених заходів; 3 звернення відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» направлено за належністю.
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий