1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааКриворізька південна ОДПІ нагадує
14 серпня поточного року останній день: подання звіту про використання книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок за липень 2015 року; подання довідки про використані розрахункові книжки за липень 2015 року; сплати авансових внесків з ПДФО фізичними особами – підприємцями, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування;
Криворізька південна ОДПІ

До уваги платників ПДВ та розробників програмного забезпечення
З метою оперативного отримання інформації платниками з Системи електронного адміністрування ПДВ Державна фіскальна служба України запровадила електронний сервіс «Витяг в розрізі операцій з Системи електронного адміністрування ПДВ» (F/J1401901) на «Запит щодо отримання інформації в розрізі операцій з Системи електронного адміністрування ПДВ» (F/J1301901).
Криворізька південна ОДПІ

Електронна звітність: Переваги та можливості
Перевагами ЕЦП є всебічна економія ресурсів та удосконалення бізнес-процесів на підприємстві. Ведення електронного документообігу на підприємстві істотно зменшує обсяги паперової бухгалтерської документації, економить час співробітників і витрати підприємства, пов'язані з укладанням договорів, оформленням платіжних документів, та їх пересиланням. Документи можуть бути підписані ЕЦП і передані за призначенням протягом декількох секунд.
Також, до переваг відноситься простота і зручність використання ЕЦП, навіть людиною з початковими навичками володіння персональним комп'ютером. Безпека використання ЕЦП гарантується тим, що надійні засоби, які використовуються для роботи з ЕЦП, проходять експертизу в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України.
Безкоштовно отримати посилені сертифікати відкритих ключів можна у відокремленому пункті реєстрації користувачів за адресою м. Кривий Ріг, пр. Дзержинського, 42, ЦОП Криворізької центральної ОДПІ.
Криворізька південна ОДПІ

Набрав чинності наказ Мінфіну від 17.06.2015 № 572
31.07.2015 р. набрав чинності наказ Мінфіну від 17.06.2015 № 572 яким затверджено типові форми для відображення бюджетними установами результатів інвентаризації, а саме інвентаризаційні описи необоротних активів, запасів, матеріальних цінностей, прийнятих на відповідальне зберігання; звіряльні відомості результатів інвентаризації необоротних активів або інвентаризації запасів, акт про результати інвентаризації грошових коштів, акти інвентаризації наявності грошових документів, бланків документів суворої звітності, фінансових інвестицій, розрахунків з дебіторами і кредиторами, дебіторської або кредиторської заборгованості, строк позовної давності якої минув і яка планується до списання, розрахунків щодо відшкодування матеріальних збитків, протокол інвентаризаційної комісії.
Криворізька південна ОДПІ

Щодо особливостей проведення перевірок бюджетного відшкодування ПДВ
Листом від 07.07.2015 р. № 24403/7/99-99-15-01-01-17 ДФС України надає роз’яснення щодо особливостей проведення перевірок бюджетного відшкодування ПДВ і упередження неправомірно задекларованих сум з урахуванням змін до Податкового кодексу України у порядку проведення відповідних перевірок, що набирають чинності з 1 липня цього року.
Криворізька південна ОДПІ

Про податковий контроль за трансфертним ціноутворенням
Листом від 07.07.2015 р. № 24525/7/99-99-22-01-02-17 ДФС України у зв’язку із внесенням змін до Податкового кодексу України Законом України від 28 грудня 2014 року N 72-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням" роз’ясняє окремі питання застосування норм податкового законодавства щодо контролю за трансфертним ціноутворенням.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Зміни в адмініструванні ПДВ
Законом України № 643-VIII від 16.07.2015 внесено зміни до ПКУ щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість».
Основними змінами є те що, платнику податку надається право протягом 365 календарних днів із дати складання податкової накладної на включення до податкового кредиту суми ПДВ на підставі отриманих податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН; продовжено строки реєстрації в ЄРПН для податкових накладних, дата складання яких припадає на період із 1 липня по 30 вересня 2015 року.
Змінено обов’язкові реквізити податкової накладної, а саме місцезнаходження продавця та вид цивільно-правового договору не є обов’язковими реквізитами. Врегулювання питання акумулювання коштів на спеціальних рахунках сільськогосподарських підприємств.Змінено пункт 201.4 ПКУ щодо складання зведеної податкової накладної та податкової накладної, виписаної за щоденними підсумками операцій.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Паперові махінації коштували дніпропетровському підприємству майже 160 мільйонів гривень
При перевірці дніпропетровського підприємства «П», яке виробляє снекову продукцію, фахівцями ГУ ДФС у Дніпропетровській області встановлені взаємовідносини цього підприємства із суб’єктами господарювання, які на момент проведення перевірки ліквідовані. До того ж, в період «здійснення господарських операцій» у підприємств - партнерів відсутні трудові ресурси, основні засоби, виробниче обладнання, транспортне та торгівельне обладнання, матеріали, товарні запаси, які необхідні для ведення господарської діяльності.
За результатами зустрічних звірок та даних системи співставлення податкових зобов’язань та податкового кредиту основних постачальників працівниками фіскальної служби з’ясовано, що ліквідовані підприємства шляхом маніпулювання даними податкової звітності, безпідставно формували податковий кредит підприємствам - покупцям, та реалізовували товари, які фактично не придбали, тобто, рух активів задекларований лише на папері. Як наслідок, за вказані порушення підприємству «П» донараховано 158,8 млн. грн. податків разом зі штрафними санкціями.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Добавить комментарий