1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааДізнайтесь більше про систему електронного адміністрування ПДВ на порталі ДФС України
Криворізька південна ОДПІ нагадує, що з 01.07.2015 реєстрація податкових накладних в ЄРПН здійснюється виключно на суму ПДВ, обраховану за формулою, визначеною пунктом 2001.3 статті 2001 Кодексу.
Актуальну інформацію, пов’язану з функціонуванням системи електронного адміністрування ПДВ, можна отримати на головній сторінці офіційного порталу ДФС України (банер «Податкові зміни 2015» – підрозділ «Електронне адміністрування ПДВ»).
Криворізька південна ОДПІ

Повідомлення подається до початку роботи працівника
Постановою КМУ від 17.06.2015 р. № 413 затверджено форму повідомлення про прийняття працівника на роботу, яке подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізособою до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника ЄСВ.
Подати таке повідомлення слід до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором
Криворізька південна ОДПІ

ДФС України запрошує долучитися до команди професіоналів!
Сервіс «Кадровий потенціал ДФС України» передбачає ознайомлення з діяльністю ДФС України та її територіальних органів, вибір віртуальної посади, на яку може претендувати кандидат та проходження відповідного анкетування. Мета Сервісу створення ефективної команди працівників – професіоналів та формування дієвого резерву кандидатів на всі посади в органах ДФС України.
Функціональні можливості Сервісу розраховані на 4 категорії осіб, які можуть бути учасниками нашого проекту – працівники ДФС, працівники інших органів державної влади, випускники ВНЗ, з якими укладено договори про співпрацю, інші особи, які бажають працювати в органах ДФС. Запрошуємо Вас пройти анкетування та після проходження в подальшому додаткових етапів стати членом нашої команди професіоналів!
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Понад 300 платників Дніпропетровщини скористалися сервісом ДФС «Пульс»
Протягом І півріччя 2015 року на антикорупційний сервіс ДФС України «Пульс» звернулися 307 заявників Дніпропетровського регіону. Переважна кількість питань, що порушених у зверненнях, стосувалися подання звітності в електронному вигляді.
Також, за допомогою сервісу «Пульс» заявники звертались з питань роботи органів ДФС Дніпропетровської області, з приводу перевірок суб'єктів господарювання, особливостей реєстрації платником ПДВ та інше.
Усі звернення оперативно розглянуті у встановлений термін та вирішені по суті.
Криворізька південна ОДПІ

Втяг з реєстру платників єдиного податку надається за бажанням та безоплатно
Реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку. Державний фіскальний орган веде реєстр платників єдиного податку, в якому міститься інформація про осіб, зареєстрованих платниками єдиного податку. За бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовноотримати витяг з реєстру платників єдиного податку.
Криворізька південна ОДПІ

Затверджено зміни до законодавства з трансфертного ціноутворення
15 липня 2015 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо трансфертного ціноутворення)» № 1861 (надалі – «Закон»). Зміни, запроваджені Законом, в цілому є позитивними та переважно направлені на усунення помилок та неточностей, допущених в поточній редакції.
Слід зазначити, що Закон спрощує застосування правил ТЦУ щодо розрахунку порогу та визначення тих операцій, які підпадають під ТЦУ-контроль.
Криворізька південна ОДПІ

Якщо єдиноподтник бажає взяти відпустку
Платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час ві,дпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.
При цьому, єдиний соціальний внесок сплачується незалежно від діяльності чи фінансового стану платників податків і без перенесення термінів сплати. З метою уникнення порушення терміну сплати авансових платежів рекомендуємо подавати до податкового органу заяву щодо періоду щорічної відпустки до початку відпустки, а заяву щодо терміну втрати працездатності з обов'язковим додаванням копії листка непрацездатності - одразу після закінчення лікарняного.
Криворізька південна ОДПІ

Акредитований центр сертифікації ключів ДФС у Кривому Розі
Криворізька південна ОДПІ запрошує суб’єктів господарювання Кривого Рогу завітати до АЦСК ДФС за адресою: м. Кривий Ріг, проспект Дзержинського, 42 для отримання безкоштовних послуг електронного цифрового підпису. При заповненні реєстраційних документів заявнику необхідно зазначати свої контактні дані, зокрема контактний номер телефону та діючу електронну адресу, які дозволяють зв’язатися з ним.
Криворізька південна ОДПІ

Вартість ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями
Згідно із ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 гривень.
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий