1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааЗапровадження СЕА ПДВ спрямовано на скорочення обсягів тіньової економіки
Криворізька південна ОДПІ звертає увагу, що з 1 липня 2015 року на рахунки в системі електронного адміністрування (СЕА) ПДВ платники податку зараховують кошти в сумах, необхідних для збільшення розміру суми, що надає право для реєстрації в ЄРПН податкових накладних/розрахунків коригування. Запровадження такої системи спрямоване на зниження ризиків формування фіктивного кредиту й унеможливлення отримання неправомірного відшкодування ПДВ із бюджету, скорочення обсягів тіньової економіки в країні та витрат держави на адміністрування ПДВ.
Окрім того, система електронного адміністрування ПДВ зменшує вплив людського фактору та сприяє зменшенню рівня корупції. Також зменшується кількість обтяжливих для бізнесу звірок і перевірок, скорочується число критеріїв для автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість та спрощується звітність із ПДВ.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Шановні громадяни! Сплатіть земельний податок до 28 серпня
Громадяни, які є землевласниками й землекористувачами, повинні сплатити земельний податок за 2015 рік не пізніше 28 серпня 2015 року.
Статтею 281 ПКУ передбачено пільги щодо сплати земельного податку для таких категорій громадян: інвалідів І та ІІ групи; фізичних осіб, які виховують 3-х і більше дітей віком до 18 років; пенсіонерів (за віком); ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; фізичних осіб, визнаних законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Криворізька південна ОДПІ

Податкова консультація має індивідуальний характер
Криворізька південна ОДПІ нагадує громадянам, що кожен має право на звернення за зверненням платників податків контролюючі органи надають безоплатно консультації з питань практичного використання окремих норм податкового законодавства протягом 30 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення даним контролюючим органом.
Податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію. За вибором платника податків консультація надається в усній, письмовій або електронній формі. Консультації надаються контролюючими органами. Контролюючі органи мають право надавати консультації виключно з тих питань, що належать до їх повноважень.
Криворізька південна ОДПІ

Записи у трудових книжках найманих працівників ведуть роботодавці
Відповідно до Закону України про працю наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 08.06.01 №260 затверджено форму трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю та Порядок реєстрації трудового договору.
Цей Порядок поширюється на фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю.
Укладений в письмовій формі трудовий договір між працівником і фізичною особою у трьох примірниках, один примірник роботодавець зобов’язаний подати на реєстрацію до державної служби зайнятості за місцем свого проживання у тижневий строк з моменту фактичного допущення працівника до роботи. Записи про реєстрацію та зняття з реєстрації трудового договору дають право фізичній особі внести записи до трудової книжки працівника про прийняття та звільнення його з роботи.
Криворізька південна ОДПІ

Податковий компроміс дніпропетровських платників з державою додав бюджету 132 млн. грн. податків
За період дії податкового компромісу, з січня по 17 квітня поточного року, вказаною процедурою скористалися 1162 суб'єкта господарювання Дніпропетровщини. За результатами досягнення податкового компромісу платники регіону спрямували до бюджету 132 млн. грн.
Проте, 3651 платник, які мали взаємовідносини з ризиковими контрагентами, в ланцюгу постачання яких, згідно інформаційних баз даних ДФС є факти маніпулювання податковою звітністю, не скористалися процедурою податкового компромісу. З метою недопущення втрат бюджету, у травні – липні цього року робота фіскальних органів Дніпропетровської області була спрямована на відпрацювання суб'єктів господарювання, які допустили заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток і ПДВ та не скористались процедурою податкового компромісу. Так, на сьогодні проведеними контрольно – перевірочними заходами охоплено схемний кредит на суму 277 млн. грн.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Платники єдиного податку, які не застосовують РРО
Відповідно до змін, внесених цим Законом до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку:
- першої групи;
- другої і третьої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.
Криворізька південна ОДПІ

Для сільськогосподарських підприємств – платників ПДВ додатково відкриті рахунки у СЕА ПДВ
Як інформує ДФС Українина головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС України, на виконання пункту 2001.2 статті 2001 Податкового кодексу України з внесеними змінами та доповненнями Казначейством України 29 липня 2015 року платникам – сільськогосподарським підприємствам, що обрали спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 Кодексу, у системі електронного адміністрування податку на додану вартість додатково відкриті рахунки.
Ці рахунки призначені для перерахування коштів на спеціальні рахунки таких сільгосппідприємств в установах банків та/або органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Добавить комментарий