1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааПлатники єдиного податку третьої групи подають звітність до 10 серпня
Криворізька південна ОДПІ нагадує, що з 1 липня по 10 серпня 2015 року платники єдиного податку третьої групи – юридичні та фізичні особи повинні надати до територіальних органів ДФС області за місцем податкової адреси відповідні податкові декларації єдиного податку за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2011 №1688, що зареєстрований у Мінюсті України 27.12.2011 за №1533/20271 «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку».
Криворізька південна ОДПІ

Відповідальність за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору
Юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу, зокрема, у разі: фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску – у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;- порушення інших вимог трудового законодавства – у розмірі мінімальної зарплати.
Криворізька південна ОДПІ

Роздрібна торгівля пивом тільки з застосуванням РРО
З 1 липня 2015 року роздрібна торгівля пивом може здійснюватись за наявності у суб’єкта господарювання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями; наявності у СГ реєстратора розрахункових операцій, що зареєстрований, опломбований у встановленому порядку та переведений у фіскальний режим роботи та наявності місця торгівлі, обладнаного відповідно до вимог статті 1 Закону №481, а саме: місце торгівлі повинно мати торговельну площу не менше 20 квадратних метрів та бути обладнане електронним контрольно-касовим апаратом.
Криворізька південна ОДПІ

Платники ПДВ звітують до 10 серпня 2015 року виключно в електронній формі
Платники ПДВ, які вибрали квартальний податковий (звітний) період, з 1 липня по 10 серпня 2015 року повинні надати до територіального органу ДФС, в якому вони перебувають на обліку, податкову декларацію з податку на додану вартість з необхідними додатками до неї за 2 квартал поточного року за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 23.09.2014 №966 (у редакції наказу Мінфіну від 23.01.2015 №13) «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість».
Податкова звітність з ПДВ подається до контролюючого органу всіма платниками цього податку виключно в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.
Криворізька південна ОДПІ

Звіт за новими формами подається за наступний податковий період
Наказом МФУ від 19.06.2015 р. № 578 затверджено форми податкових декларацій платників єдиного податку: форму податкової декларації платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця; форму податкової декларації платника єдиного податку групи 3 (юридичної особи); форму податкової декларації платника єдиного податку групи 4.
Нагадуємо, що згідно із п. 46.6 ПКУ, нові форми декларацій (розрахунків) набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулось їх оприлюднення.
Криворізька південна ОДПІ

Криворізька південна ОДПІ нагадує
З 01.07.2015 роздрібна торгівля пивом може здійснюється при наявності у СГ реєстратора розрахункових операцій, що зареєстрований, опломбований у встановленому порядку та переведений у фіскальний режим роботи.
Крім того, маркуванню підлягають усі алкогольні напої з вмістом спирту етилового понад 8,5 відсотка об’ємних одиниць. Маркування вироблених в Україні алкогольних напоїв із вмістом спирту етилового до 8,5 відсотка об’ємних одиниць не здійснюється.
Криворізька південна ОДПІ

До уваги сільгоспвиробників!
Криворізька південна ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що по всій території Дніпропетровщини проводиться операція “Урожай – 2015”, яка націлена на виявлення працівників, які неофіційно, без законних на те підстав працюють у фермерів та інших сільгоспвиробників на зборі врожаїв.
Шановні фермери та сільгосптоваровиробники! Звертаємося до вас з вимогою не нехтувати нормами трудового та податкового законодавства. Операція “Урожай – 2015” триватиме до повного збору врожаю, а разом з нею триватиме і робота органів фіскальної служби в напрямку легалізації використання праці тих людей, які ва жко працюють, а натомість позбавлені соціальних гарантій.
Криворізька південна ОДПІ

Проведення перевірок суб’єктів господарювання обмежено
У 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно з дозволу КМУ, за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами КПК України.
Зазначене обмеження не поширюється, зокрема, з 1 липня 2015 року на перевірки платників єдиного податку другої і третьої груп (фізичних осіб - підприємців), крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів у дрібнороздрібній торговельній мережі через засоби пересувної мережі, за винятком платників єдиного податку, визначених пунктом 27 підрозділу 10 розділу ХХ „Перехідні положення” Кодексу, з питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий