1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааДо уваги бухгалтерів!
30 липня поточного року останній день сплати: - земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності (крім громадян) за червень 2015 року; -єдиного податку платниками єдиного податку 4 групи за 2 квартал 2015 року; - податку на додану вартість за червень 2015 року; - акцизного податку за червень 2015 року; - авансового внеску з податку на прибуток підприємств за липень 2015 року.
Криворізька південна ОДПІ

29 липня 2015 року - термін сплати податку на нерухоме майно
Криворізька південна ОДПІ нагадує, що 29 липня поточного року останній день сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки юридичними особами.

До уваги платників ПДФО!
31 липня поточного року останній день сплати: - суми ПДФО, зазначеної у річній декларації про майновий стан і доходи фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність та громадянами; - ПДФО від оподаткування доходів, нарахованих у вигляді: а) процентів на поточний або депозитний банківський рахунок; б) процентів на вклади члена кредитної спілки
Криворізька південна ОДПІ

З 1 липня запроваджені нові акцизні марки
Криворізька південна ОДПІ нагадує, що марки акцизного податку нового зразка запроваджуються як для вітчизняних напоїв та тютюнових виробів, так і імпортного виробництва.
Нові зразки марок акцизного податку для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва затверджені Постановою КМУ від 14.05.2015 року №296 «Деякі питання запровадження марок акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв і тютюнових виробів»
Криворізька південна ОДПІ

Уникнення подвійного оподаткування військовим збором у підприємців
Під час нарахування (виплати) фізичній особі - підприємцю доходу від здійснення нею підприємницької діяльності, суб’єкт господарювання та/або самозайнята особа, які нараховують (виплачують) такий дохід, не утримують податок на доходи у джерела виплати, якщо фізичною особою - підприємцем, яка отримує такий дохід, надано копію документу, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб’єкта підприємницької діяльності (пункт 177.8 статті 177 розд. ІV ПКУ).
Враховуючи викладене вище, суб’єкт господарювання при виплаті доходів фізичній особі - підприємцю не утримує військовий збір за умови надання такою особою копії документа, що підтверджує її реєстрацію як суб’єкта підприємницької діяльності.
Криворізька південна ОДПІ

Плательщикам единого налога к вниманию!
Минфин приказом от 19 июня 2015 года № 578 утвердил формы налоговых деклараций плательщика единого налога.
Утверждены формы: - налоговой декларации плательщика единого налога - физического лица - предпринимателя; - налоговой декларации плательщика единого налога третьей группы (юридического лица); - налоговой декларации плательщика единого налога четвертой группы. Приказ вступит в силу со дня официального опубликования.
Криворізька південна ОДПІ

Завдяки сплаті за ліцензії дніпропетровські платники поповнили місцеву казну на 33,4 млн. грн.
За ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами суб’єкти господарювання Дніпропетровської області за І півріччя 2015 року спрямували до бюджету 33,4 млн. грн. Цей показник перевищує рівень надходжень аналогічного періоду минулого року на 7,9 млн. грн.
На початок липня поточного року у регіоні у 5719 суб’єктів діяльності 10407 діючих ліцензій, з них, на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 5416 та роздрібної торгівлі тютюновими виробами – 4991.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

У 1 півріччі 2015 року призупинено дію та анульовано понад 1300 ліцензій
Цього року співробітниками територіальних органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5586 ліцензій, з них на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 3009, тютюновими виробами – 2577. За цей же період, призупинено дію 718 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу та анульовано 671 ліцензія, серед яких, скасовано 21 ліцензія продавцям, у яких виявлено факти продажу алкогольних напоїв та тютюну неповнолітнім громадянам.
Нагадуємо, що з 1 липня 2015 року підлягає ліцензуванню діяльність з виробництва, імпорту, експорту, оптової або роздрібної торгівлі пивом на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв. При цьому, законодавством не передбачено отримання окремої ліцензії на торгівлю пивом за наявності у суб'єкта господарювання відповідної ліцензії на реалізацію алкогольних напоїв.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Платникам єдиного податку: Затверджені нові форм книги обліку доходів і книги обліку доходів і витрат
Мінфін наказом «Про затвердження форм книги обліку доходів і книги обліку доходів і витрат та порядків їх ведення» від 19.06.2015 р. № 579 затвердив: форму книги обліку доходів (для платників єдиного податку першої, другої та третьої груп, які не є платниками податку на додану вартість); Порядок ведення книги обліку доходів для платників єдиного податку першої, другої та третьої груп, які не є платниками податку на додану вартість; форму книги обліку доходів і витрат (для платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість); Порядок ведення книги обліку доходів і витрат для платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість.
Книги обліку доходів (для платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість) і книги обліку доходів і витрат (для платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість), зареєстровані до набрання чинності Наказом № 579, діють до їх закінчення.
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий