1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааПодатковою міліцією викрито махінації з тендерними коштами на 16,2 млн. гривень
Працівниками податкової міліції Центрального офісу зареєстровано кримінальне провадження за ч.3 ст.212 КК України за фактом ухилення від сплати податків посадовими особами підприємства, що здійснює діяльність у сфері розподілення газоподібного палива через місцеві (локальні) трубопроводи.
Як з’ясувалося, посадовці протягом 2014-2015 років за результатами проведених тендерних процедур оформили операції із отримання послуг щодо заміни вентильних кранів на газопроводах в будинках із переможцем тендеру. При цьому останній сформував податковий кредит від «транзитно-конвертаційних» підприємств. Внаслідок таких дій підприємство ухилилося від сплати 16,2 млн. гривень податків. Слідчі дії тривають.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

ДФС України: Протягом І півріччя 2015 року до держбюджету сплачено понад 4,5 млрд. грн. єдиного податку
Протягом січня - червня 2015 року платники податків, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до бюджету понад 4,5 млрд. грн. єдиного податку. У розрізі категорій платників, фізичні особи – підприємці протягом 6 місяців поточного року спрямували до бюджету 3 089,5 млн. грн. зазначеного податку. Це на 837,7 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. У свою чергу юридичні особи – «спрощенці» з початку року спрямували до держбюджету 1 422 млн. грн. єдиного податку.
Серед них платниками третьої групи у січні – червні поточного року сплачено 1 019,3 млн. грн. єдиного податку, щодо четвертої групи платників податків – юридичних осіб, то ними протягом 6 місяців поточного року сплачено до державного бюджету 402,7 млн. грн. єдиного податку.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

ДФС України: Зареєстровано майже 9 млн. податкових накладних та розрахунків коригування
За 2 тижні роботи системи електронного адміністрування ПДВ (CEA) в звичайному режимі в ЄРПН(15.07.2015) зареєстровано 8,9 млн. податкових накладних та розрахунків коригування на суму ПДВ 32 млрд. грн.
Зареєстровано 30,6 тис. митних декларацій на суму ПДВ 5,8 млрд. грн. та здійснено 82 тис. операцій поповнення електронних рахунків на суму більше 5 млрд. грн. Також 2,5 млрд. гривень сум переплат та «овердрафт» використано для реєстрації податкових накладних.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

ДФС України надала роз’яснення платникам ПДВ
ДФС України листом від 09.07.2015 р. № 24876/7/99-99-19-03-02-17 надала роз’яснення з питань адміністрування ПДВ.
Зокрема, зазначено, що якщо товари (послуги, необоротні активи) придбаваються для повного або часткового використання в операціях, зазначених у підпунктах "а" - "г" пункту 198.5 статті 198 Кодексу, платник податку на дату їх придбання включає сплачену/нараховану при придбанні таких товарів/послуг суму ПДВ до складу податкового кредиту (за умови своєчасної реєстрації постачальником податкової накладної в ЄРПН).
При цьому платник податку зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ на відповідний обсяг придбаних товарів (послуг, необоротних активів), що призначені для використання в операціях, визначених у підпунктах "а" - "г" пункту 198.5 статті 198 Кодексу, та не пізніше останнього дня звітного періоду скласти податкову накладну та зареєструвати її в ЄРПН.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Електронні сервіси для платників податків в системі електронного адміністрування ПДВ
Державною фіскальною службою України запроваджено ланку сервісів щодо отримання інформації з системи електронного адміністрування ПДВ. Перелік сервісів та електронних форматів розташовано на офіційному сайті ДФС України.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Звільнення від сплати єдиного внеску на території АТО
Чи має право укладати договір про добровільну сплату єдиного внеску фізична особа, яка працює на підприємстві, що знаходиться на території проведення АТО, якщо роботодавець не нараховує їй доходів та відповідно не сплачує єдиний внесок?
Фізична особа, яка працює на підприємстві, є найманою особою, тобто підлягає загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, тому незважаючи на той факт, що роботодавець не нараховує їй доходів та відповідно не сплачує єдиний внесок, оскільки перебуває на території проведення АТО, вона не має права укладати договір про добровільну сплату єдиного внеску.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ДФС України

Електронні сервіси ДФС України для платників податків у системі електронного адміністрування ПДВ
ДФС України пропонує 10 електронних сервісів, які надають можливість платникам податків отримати інформацію стосовно: - відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних (далі – ЄРПН); - реквізитів рахунку та відомостей про стан рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ, на яку він має право зареєструвати в ЄРПН податкові накладні та/або розрахунки коригування до податкових накладних; - суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати в ЄРПН податкові накладні та/або розрахунки коригування до податкових накладних; - виданих податкових накладних та розрахунках коригування, зареєстрованих з порушенням граничного терміну реєстрації за запитуваний період;- операцій з системи електронного адміністрування ПДВ.
Повну інформацію щодо переліку зазначених сервісів ДФС України та кодів форм, за якими платники податків можуть отримати інформацію з системи електронного адміністрування ПДВ, розміщена на офіційному порталі ДФС України.
Криворізька південна ОДПІ

Для платників ПДВ
Відповіді на актуальні питання щодо системи електронного адміністрування податку на додану вартість розміщені на офіційному порталі Державної фіскальної служби України за електронною адресою: http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-zmini-2015/elektronne-administruvannya-pdv/63825.html
Криворізька південна ОДПІ

 

Добавить комментарий