1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааСуб’єктами господарювання Криворізької південної ОДПІ сплачено до бюджету понад 21 млн. грн. єдиного податку
Протягом січня - червня 2015 року платники податків Криворізької південної ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до бюджету 21,3 млн. грн. єдиного податку. Минулорічний показник надходходження єдиного податку перевищено на 4,7 млн. грн.
Про це повідомила заступник начальника Криворізької південної ОДПІ Алла Талдонова.
Із загальної суми надходжень значну питому вагу (67,6 відсотків або 14,4 млн.грн.) становлять кошти, сплачені фізичними особами – підприємцями. Станом на 1 липня 2015 року у податковій інспекції зареєстровано 6016 фізичних осіб-підприємців, які у своїй діяльності використосують спрощену сисиему оподаткування, обліку та звітності.
Юридичні особи – «спрощенці» з початку року спрямували до бюджету 5,0 млн. грн. єдиного податку. Від сільськогосподарських виробників до бюджету надійшло 1,9 млн.грн.
Як зазначає Алла Талдонова, значний приріст надходжень по єдиному податку свідчить про те, що підприємці у своєму бізнесі надають перевагу застосуванню спрощеної системи оподаткування, адже змінами, внесеними в Податковий кодекс України з 1 січня 2015 року, значно покращено умови оподаткування для платників єдиного податку.
Зокрема, з 1 січня 2015 максимальний поріг доходу, що дозволяє обирати першу групу єдиного податку, підвищився до 300 тис. грн. замість попередніх 150 тис. грн. Для платників єдиного податку другої групи максимальний поріг доходу становить 1,5 млн. грн. (до 1 січня 2015 року — 1 млн. грн.). Зменшені відсоткові ставки єдиного податку для третьої групи платників єдиного податку, для яких річний дохід складає до 20 млн. грн., а саме: 3% від доходу зменшено до 2% — у разі сплати ПДВ; - 5% від доходу до 4% — без сплати ПДВ.
Нагадуємо, що зазначені зміни були внесені Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», який набрав чинності з 1 січня 2015 року
Криворізька південна ОДПІ

Запобігайте випадків шахрайства
Шановні платники та жителі міста Дніпропетровська! У місті Дніпропетровську з’явилася група шахраїв, які видають себе за працівників органів державної фіскальної служби Дніпропетровщини, не маючи до них жодного відношення, та телефонують суб’єктам господарювання з вимогами сплати грошових коштів у вигляді податків.
Тож, з метою виявлення та недопущення у майбутньому подібних випадків шахрайства просимо інформувати управління власної безпеки ГУ ДФС у Дніпропетровській області за телефонами: (056) 370-10-51 та (056) 374-31-46.
Криворізька південна ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Терміни подання повідомлення за ф. № 20-ОПП про об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням
Відповідно до пункту 8.4 розділу VIII Порядку обліку платників податків і зборів , затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588, в редакції наказу Міністерства фінансів України від 14.11.2014 № 1127 «Про внесення змін до Порядку обліку платників податків і зборів» (далі – Порядок), повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП (додаток 11 Порядку) подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.
У разі створення відокремленого підрозділу юридичної особи з місцезнаходженням за межами України повідомлення за формою № 20-ОПП подається юридичною особою протягом 10 робочих днів після створення, реєстрації такого підрозділу до контролюючого органу за основним місцем обліку юридичної особи.
Криворізька південна ОДПІ

Від платників Дніпропетровщини надійшло понад 9,3 млрд. грн. єдиного внеску
Впродовж першої половини 2015 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальну суму 9 млрд. 375 млн. грн. Якщо цей показник порівняти з першим півріччям 2014 року, то цьогорічна сплата ЄСВ більше майже на 538 млн. грн.
При цьому, лише у червні 2015 року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд. 700 млн. грн., що на 110 млн. грн. більше червневих надходжень минулого року.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

На Дніпропетровщині призупинила діяльність п’яти «конвертаційних центрів»
Підрозділами податкової міліції Дніпропетровської області з початку 2015 року ліквідовано діяльність п’яти «конвертаційних центрів» з загальним обертом коштів на суму більше 727 мільйонів гривень.
З початку 2015 року в області виявлено 57 транзитно-конвертаційних «фірм», що входили до складу різних «конвертаційних центрів» та 48 суб’єктів господарювання з явними ознаками фіктивності.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Про Державний реєстр розрахункових операцій
Наказом ДФС України від 09.07.2015 №485 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій» визначено перелік моделей реєстраторів розрахункових операцій, їх модифікацій, які відповідають вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, пройшли державну сертифікацію і дозволені для застосування під час здійснення розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Наказ розміщено на веб-порталі ДФС.
Криворізька південна ОДПІ

Реєстр РРО оновлено
Наказом Державної фіскальної служби України від 09.07.2015 №485 затверджено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. Цей наказ розміщений на офіційному веб-порталі ДФС України.
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий