1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааПраво на податкову знижку
При реалізації платниками податку права на податкову знижку строк подання декларації до 31 грудня 2015 року. При сплаті процентів за іпотечним житловим кредитом в іноземній валюті сума платежів за такими процентами, здійснених в іноземній валюті, перераховується у гривні за офіційним валютним (обмінним) курсом національного банку України, що діє на день сплати таких процентів.
Таке право виникає у разі якщо за рахунок іпотечного житлового кредиту будується чи купується житловий будинок (квартира, кімната), визначений платником податку як основне місце його проживання, зокрема згідно з позначкою у паспорті про реєстрацію за місцезнаходженням такого житла. Право на включення до податкової знижки суми надається платнику податку за одним іпотечним кредитом протягом 10 послідовних календарних років.
Криворізька південна ОДПІ

Отримання витягу з реєстру платників єдиного податку
Реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку. Державний фіскальний орган веде реєстр платників єдиного податку, в якому міститься інформація про осіб, зареєстрованих платниками єдиного податку. За бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовноотримати витяг з реєстру платників єдиного податку.
Криворізька південна ОДПІ

Від платників Дніпропетровщини надійшло понад 9,3 млрд. грн. єдиного внеску
Впродовж першої половини 2015 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальну суму 9 млрд. 375 млн. грн. Якщо цей показник порівняти з першим півріччям 2014 року, то цьогорічна сплата ЄСВ більше майже на 538 млн. грн.
При цьому, лише у червні 2015 року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд. 700 млн. грн., що на 110 млн. грн. більше червневих надходжень минулого року.
Криворізька південна ОДПІ за повідомлення ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Податковий календар для бухгалтера на 20 липня 2015 року
20 липня поточного року останній день: - подання декларації з податку на додану вартість за червень 2015 року платниками, у яких звітний період дорівнює календарному місяцю; - подання декларації акцизного податку за червень 2015 року; - подання звіту по єдиному внеску, нарахованому за попередній календарний місяць роботодавцями за найманих працівників; - останній день авансової сплати акцизного податку за червень 2015 року (доплати (у разі потреби) податкового зобов’язання з акцизного податку на тютюнові вироби, розрахованої з урахуванням авансових платежів, здійснених при придбанні марок акцизного податку; - останній день сплати авансових внесків з єдиного податку фізичними особами – підприємцями, що обрали спрощену систему оподаткування 1 та 2 груп; - останній день сплати єдиного внеску, нарахованого за попередній календарний місяць роботодавцями за найманих працівників.
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий