1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааОтримайте відповіді у режимі on-line безкоштовно
Отримайте відповіді у режимі on-line за телефоном 0-800-501-007 (зі стаціонарних телефонів безкоштовно), (044) 454-16-13 (за тарифами ВАТ Укртелеком) з 8:00 до 20:00 (крім суботи та неділі), Е-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (цілодобово),
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс: http://zir.sfs.gov.ua. Антикорупційний сервіс ДФС «Пульс» за тел.: (044) 284-00-07 (цілодобово).
Криворізька південна ОДПІ

Електронний кабінет платника податків
Електронний кабінет платника податків - це персональне автоматизоване робоче місце платника, працювати в якому він може без використання спеціально встановленого клієнтського застосування.
Електронний кабінет є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії платників податків та Державної фіскальної служби України з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. За допомогою даного сервісу платник податків має змогу: підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді; переглядати дані про стан розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків).
Криворізька південна ОДПІ

ЄСВ сплачуйте вчасно
У разі несвоєчасної сплати або не в повному обсязі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом.
Криворізька південна ОДПІ

Криворізька південна ОДПІ: Про заходи щодо детінізації трудових відносин у сфері підприємництва
З початку 2015 року з метою дотримання законодавства фізичними особами-підприємцями, які здійснюють діяльність у роздрібній та оптовій торгівлі, діяльність в сфері громадського харчування, пасажирських та вантажних перевезень, надають медичні та стоматологічні послуги, комп’ютерні, СТО та інші послуги проведено масово-роз’яснювальну роботу по легалізації найманих працівників з 449 ФОП. За результатами проведеної роботи легалізовано 733 найманих працівників. Додатково до бюджету сплачено 62,0тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.
З початку поточного року проведено 46 засідань робочих груп з керівниками 285 підприємств з питання підвищення заробітної плати. В результаті проведеної роботи на 285 підприємствах було підвищено нарахування заробітної плати, як наслідок, додатково надійшло податку на доходи фізичних осіб з початку року 346,7 тис. грн. На засіданнях комісій райвиконкомах (Інгулецькому, Дзержинському, Центрально-Міському районів), проведено 32 засідання з керівниками 214 підприємства.
Криворізька південна ОДПІ

Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору
Відповідно до статті 24 КЗпП працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу у порядку, встановленому КМУ. Звертаємо увагу роботодавців, що статтею 265 КЗпП визначена відповідальність за порушення законодавства про працю.
Юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу, зокрема, у разі: фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску – у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;- порушення інших вимог трудового законодавства – у розмірі мінімальної зарплати.
Криворізька південна ОДПІ

Відповідальність за несплату ЄСВ
До платників, які допустили такі порушення у період з 01.01.2015 (дата зобов'язання (недоїмка) припадає па період 2015 року), за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску до платників застосовується штраф у розмірі 20 відсотків своєчасно не сплачених сум. За неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою фірмою звітності з єдиного внеску накладає штраф в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання, несвоєчасне подання або подання не за встановленою формою.
Криворізька південна ОДПІ

Заяву на відпустку подавайте завчасно
Платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів. При цьому, єдиний соціальний внесок сплачується незалежно від діяльності чи фінансового стану платників податків і без перенесення термінів сплати.
З метою уникнення порушення терміну сплати авансових платежів рекомендуємо подавати до податкового органу заяву щодо періоду щорічної відпустки до початку відпустки, а заяву щодо терміну втрати працездатності з обов'язковим додаванням копії листка непрацездатності - одразу після закінчення лікарняного.
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий