1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

otoplenie 35.teaserimgТри міста області не розрахувалися за спожитий минулої зими газ. Це ставить під загрозу початок нового опалювального сезону.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко зобов’язав міську владу Нікополя, Орджонікідзе та Марганцю до 1 серпня розрахуватися з боргами.

Найгірше за минулорічний газ сплачують у Нікополі – розрахувалися лише на 4,6%, в Орджонікідзе – на 33,2%, у Марганці – 53,3%. Ці міста взимку можуть залишитися без тепла.
«Голови та керівники районів особисто відповідають за надання комунальних послуг та підготовку до опалювального сезону. Всі населені пункти Дніпропетровщини мають якнайшвидше вирішити питання оплати за газ і спонукати боржників до сплати. Проблеми безгосподарності та неефективного управління не повинні лягати тягарем на людей, взимку в будинках області має бути тепло», - наголошує Валентин Резніченко.
Найбільші боржники останніх років – підприємства теплоенергетики Кривого Рогу – 1 млрд 840 млн грн (54% від загального боргу області) та Дніпропетровська – 811 млн грн (24% від загального боргу області).
За дорученням керівника регіону його заступник Олег Кужман зустрівся з головами міст та районів та поставив чітке завдання – за тиждень розробити графіки погашення заборгованості і до 1 серпня повністю розрахуватися з боргами.

Информация с сайта "Кривой Рог LIFE"

Добавить комментарий