1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

аааааааааааааааааааааааЗа порушення трудового законодавства встановлена відповідальність
Кодексом законів про працю України передбачена відповідальність за порушення трудового законодавства. Зокрема, з 1 січня 2015-го за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (чи контракту) підприємцям загрожує штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат за кожного неоформленого працівника: з 1 січня по 30 листопада - 36540 грн. (1218 грн. х 30), а з грудня — 41340 грн. (1378 грн. х 30)).
Окрім того, відповідно ст.41 КпАП фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (чи контракту) тягне за собою накладення адмінштрафу на фізичних осіб - підприємців, котрі використовують найману працю, - від 500 до 1000 н.м.д.г. (від 8500 до 17000 грн.). Повторне протягом року вчинення такого порушення, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, загрожує штраф у розмірі від 1000 до 2000 н.м.д.г. (від 17000 до 34000 грн.).
Криворізька південна ОДПІ

Акредитований центр сертифікації ключів ДФС у Кривому Розі
Криворізька південна ОДПІ запрошує суб’єктів господарювання Кривого Рогу завітати до Акредитованого центру сертифікації ключів ДФС за адресою: м. Кривий Ріг, проспект Дзержинського, 42 для отримання безкоштовних послуг електронного цифрового підпису. При заповненні реєстраційних документів заявнику необхідно зазначати свої контактні дані, зокрема контактний номер телефону та діючу електронну адресу, які дозволяють зв’язатися з ним.
Криворізька південна ОДПІ

Ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями
Згідно із ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 гривень.
Криворізька південна ОДПІ

Запрошуємо громадян, які мають право власності або право користування земельною ділянкою, завітати до податкової
Криворізька південна ОДПІ звертається до платників орендної плати та плати за землю з проханням належного виконання обов’язку зі сплати за землю та орендної плати за користування земельними ділянками державної та комунальної форми власності і нагадуємо, що сума орендної плати, що виплачується за договором оренди рухомого (нерухомого) майна підлягає оподаткуванню військовим збором на загальних підставах за ставкою 1,5%. Громадян, які мають право власності або право користування земельною ділянкою, запрошуємо до 1 липня відвідати територіальні органи ДФС.
Криворізька південна ОДПІ

До уваги майбутніх користувачів реєстраторів розрахункових операцій (РРО)
Шановні підприємці, ГУ ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до статті 296 Податкового Кодексу України платники єдиного податку другої і третьої груп (фізичні особи – підприємці) в своїй господарській діяльності повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій: платники єдиного податку третьої групи – з 1 липня 2015 року
- платники єдиного податку другої групи – з 1 січня 2016 року
В зв’язку з вищезазначеним, ГУ ДФС у Дніпропетровській області на базі Центрів Обслуговування РРО організовано безкоштовне навчання з питань користування РРО. З питань реєстрації та подання заяв на участь у зазначеному навчанні звертатись до уповноважених представників:
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Надання звітності платниками єдиного податку третьої групи
З 1 липня по 10 серпня 2015 року платники єдиного податку третьої групи – юридичні та фізичні особи повинні надати до територіальних органів ДФС області за місцем податкової адреси відповідні податкові декларації єдиного податку за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2011 №1688, що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27.12.2011 за №1533/20271 «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку».
Криворізька південна ОДПІ

Оподаткування сільськогосподарської продукції
При продажу сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва) її власник має подати податковому агенту копію довідки про наявність у нього земельних ділянок за формою №3ДФ. Оригінал Довідки №3ДФ зберігається у власника сільськогосподарської продукції протягом строку позовної давності з дати закінчення дії такої Довідки.
Довідка №3ДФ є підставою невключення до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податків доходів, отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції. Довідка безоплатно видається сільською, селищною або міською радою за місцем податкової адреси (місцем проживання) платника податку протягом п’яти робочих днів з дня отримання відповідною радою письмової заяви про видачу такої Довідки. Довідка №3ДФ видається строком на 5 років (пункт 5 Наказу №32).
Криворізька південна ОДПІ

Від дніпропетровського бізнесу надійшло понад 22 млн. грн. плати за ліцензії підакцизних товарів
З початку 2015 року бюджет Дніпропетровського регіону отримав 22 млн. 106 тис. від плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 955 тис. грн. більше, ніж в січні – травні минулого року. станом на перше червня 2015 року на Дніпропетровщині діяльність з продажу у роздріб підакцизної продукції здійснюють більше 5 тисяч суб’єктів господарювання. Вони отримали 9688 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з них: 4883 ліцензії на алкогольні напої та 4805 - на тютюнові вироби.
Криворізька південна ОДПІ за повідомленням ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Змінити назву особистого ключа або сертифіката не можливо
Особистий ключ електронного цифрового підпису має жорстко визначену назву – «Key-6.dat», яка зміні не підлягає. Зміна назви особистого ключа призведе до неможливості його використання. Назва сертифіката може бути змінена за бажанням клієнта, за виключенням розширення файлу – «*.cer».
Криворізька південна ОДПІ

Добавить комментарий