Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Відділення поліції №10 Криворізького районного управління поліції інформує про стан злочинності та правопорушень у Зеленодольській громаді за період з 1-го по 7-ме липня

Поліцейська автівка на Дніпропетровщині

- До чергової частини надійшло повідомлення по лінії «102» від громадянина С., про те, що в мережі Інтернет знайшов сайт, де за виконання певного завдання надавали грошові кошти. Одним із завдань було переведення власних грошових коштів на іншу банківську картку. Після того, як заявник перевів грошові кошти, особа котра з ним зв’язувалася вимкнула телефон, власні грошові кошти назад не отримав. Порушено кримінальну справу.

- До чергової частини надійшло повідомлення по лінії «102» від громадянки Р., про те, що в мережі Інтернет придбала товар та здійснила його повну передплату. Через деякий час зв’язалася з продавцем, з метою отримання накладної про відправку та уточнення коли прибуде товар, про те мобільний телефон продавця був вимкнений, накладна про відправку не реєструвалася. Порушено кримінальну справу.

- До чергової частини надійшло повідомлення по лінії «102» від громадянки К., про те, що на території оперативного обслуговування відбувся ворожий обстріл за допомогою
FPV- дрону. Порушено кримінальну справу.

- До чергової частини надійшло повідомлення по лінії «102» від поліцейських ВП №10 КРУП про те, що в ході забезпечення безпеки дорожнього руху на території оперативного обслуговування було зупинено громадянина М, який перебував в стані алкогольного сп’яніння. Громадянин М., з метою не притягнення його до відповідальності запропонував грошову винагороду поліцейським в сумі 500 доларів США. За фактом надання неправомірної вигоди працівникам поліції порушено кримінальну справу у відношенні громадянина М., вживаються заходи щодо притягнення громадянина М. до відповідальності.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар