Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомляє «Сектор ювенальної пробації м. Кривий Ріг», за ухвалою Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу, начальником сектору ювенальної пробації м. Кривий Ріг, Вікторією Балабан, складені досудові доповіді щодо неповнолітніх обвинувачених за вчинення тяжких кримінальних правопорушень, які тримаються під вартою в Державна установа "Криворізька установа виконання покарань - 3"

Досудові доповіді на неповнолітніх затриманих складали в СІЗО в Кривому Розі

Досудова доповідь щодо неповнолітнього обвинуваченого складається незалежно від тяжкості вчиненого злочину, крім випадків, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом.

Неповнолітні не вчиняють злочини без будь-якої на те причини — кожне правопорушення, вчинене підлітком, має під собою ґрунт, ряд факторів, які спонукали молоду людину до протиправної дії.

На етапі складання досудової доповіді акумулюється велика кількість інформації, яка є корисною для розуміння першопричин правопорушення, а отже – і для розуміння того, як мінімізувати його повторення.

Досудова доповідь стосовно неповнолітнього містить інформацію, яка всебічно характеризує обвинуваченого, дає змогу суду отримати додаткову інформацію про особу, яка не завжди може бути отримана в ході слідства та судового засідання.

Складення досудової доповіді про неповнолітнього обвинуваченого здійснюється з урахуванням вікових та психологічних особливостей неповнолітнього.

Досудова доповідь складається з метою прийняття судом рішення щодо подальшої долі неповнолітнього. Інформація, що міститься в досудовій доповіді, створює фундамент для подальшого надання послуг, які сприятимуть успішній реабілітації підлітка та його реінтеграції в суспільство.

Під час тримання неповнолітнього під вартою важливою роллю відіграє психологічний аспект та психологічна підтримка неповнолітнього, тому до проведення опитування на стадії складання досудової доповіді та ознайомлення із її текстом залучена Вікторія Зубова, психолог відділу соціально-виховної та психологічної допомоги Державна установа "Криворізька установа виконання покарань - 3", що в свою чергу сприяє створенню комфортних умов для неповнолітнього та його емоційному та психологічному благополуччя.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

-1 #1 911 02.05.2024, 10:36
вони побалакають та згодом поiбуця, отiй бабi у зеленiй кофтi працювати б у будинку розпусти а не читати лекції кримінальним піндосам :lol:
Цитата

Додати коментар