Зелена планета
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно організатора та семи учасників злочинної організації за фактом шахрайства, вчиненого у великих розмірах (ч. 2, 3 ст. 27, ч. 4 ст. 28, ч. 4 ст. 190, ч. 1, 2 ст. 255 КК України).

Шахрайський кол-центр в центрі Кривого Рогу

Розслідуванням встановлено, що обвинувачені розробили схему шахрайського заволодіння коштами громадян.

Вони облаштували оргтехнікою офіс у центрі м. Кривий Ріг та залучили до роботи 40 операторів. Представники call-центру створювали фейкові акаунти у популярній соціальній мережі, де показували розкішне життя та високий матеріальний дохід клієнтів букмекерської компанії.

Зацікавленим у поліпшенні матеріального становища громадянам шахраї пропонували зробити онлайн-ставки. Після виграшу вони переконували потерпілих здійснювати додаткові внески для збільшення прибутку.

Згодом обвинувачені припиняли листування, а гроші перераховували на підконтрольні банківські рахунки.

Встановлено понад 20 потерпілих по всій Україні, серед яких військовослужбовці та волонтери.

Під час проведення понад 30 санкціонованих обшуків у приміщенні офісу, за місцями мешкання та в автомобілях чоловіків вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку, банківські картки, флеш-носії інформації, сім-карти, зброю, чорнові записи зі списками ошуканих громадян та грошові кошти у різних валютах.

Накладено арешт на нерухомість та дороговартісні авто обвинувачених.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар