1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

За процесуального керівництва Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, повідомляє Весь Кривий Ріг, викрито та повідомлено про підозру військовослужбовцю ЗСУ за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 3 ст. 369 КК України)

050822 14 min

050822 15 min

За даними слідства, старший лейтенант родом з Кривого Рогу, залучивши лікаря одного з відділень Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, надав неправомірну вигоду в сумі 3000 доларів США голові Військово-лікарської комісії за визнання його непридатним до військової служби та видачу офіційного медичного документа, що є підставою для звільнення зі служби та виїзду за кордон.

29 липня, під час передачі грошових коштів, яка відбувалась під контролем правоохоронців, злочинні дії військовослужбовця були викриті та зупинені.

1 серпня вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину.
4 серпня Київський районний суд м. Одеси обрав йому запобіжний захід у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 198 тис. гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції в Одеській області, оперативний супровід співробітників Департаменту військової контррозвідки.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар