1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

Перетин держкордону за підробленими актами про батьківство, виданими іноземною державою – на Буковині повідомлено про підозру жителю Кривого Рогу, повідомляє Весь Кривий Ріг з посиланням на прес-службу Чернівецької окружної прокуратури

210622 14 min

За процесуального керівництва Чернівецької окружної прокуратури повідомлено про підозру жителю Кривого Рогу, який підробив, та при спробі перетину держкордону, пред’явив підроблені акти про народження його трьох малолітніх дітей (ч. 3, ч. 4 ст. 358 КК України).

За даними слідства, щоб перетнути держкордон, 24-річний чоловік роздобув підроблені акти про народження трьох його малолітніх дітей, видані у Франції. 18 червня 2022 року, при спробі покинути територію України через МПП «Порубне» у Чернівецькій області, був викритий прикордонниками.

Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснюють слідчі Чернівецького районного управління поліції ГУНП у Чернівецькій області.

Також читайте - 

Це не єдиний хітрован, затриманий на місцевому пропускному пункті. За процесуального керівництва Чернівецької окружної прокуратури повідомлено про підозру жителю Харківщини, який при спробі перетину держкордону, пред’явив рішення суду з явними ознаками підробки щодо позбавлення його дружини батьківських прав (ч. 3, ч. 4 ст. 358 КК України).

За даними слідства, 45-річний чоловік, достовірно знаючи, що підлягає під заборону виїзду за межі України, намагався перетнути держкордон як одноосібний опікун дитини.

15 червня, прямуючи разом з 5-річним сином до Румунії через МПП «Порубне» у Чернівецькій області, пред’явив працівникам прикордонної служби для перевірки фіктивне рішення місцевого суду Харкова щодо позбавлення його дружини батьківських прав.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар