1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Не дуже красиву історію, повідомляє Весь Кривий Ріг, оповіла у соцмережаж Тетяна ФУГОЛЬ. Трапилась вона 20 травня у Радіоновці на Криворіжжі

290522 7 min

Неприємний випадок стався в селі Радіонівка Дніпропетровської області.
Наша доблесна поліція на вулиці піймала страшного «злочинця».

Один вже не молодий чоловік, прокинувся о 4 годині ранку і взявши свого залізного помічника - мотоблок, вирушив на другий кінець села, щоб згребти сіно. Хто живе в селі, добре знає яка це тяжка праця - утримувати корів.

Так от, зробивши свою справу, чоловік на своєму помічникові, вирушив додому та не доїхавши до свого подвір'я 20 метрів, мав необачність потрапити на очі патрульній поліції, яка приїхала зафіксувати факт смерті бабусі - сусідки.

Чи то так зірки стали, чи так закон велить - патрульним було пред'явлено: звинувачення в тому, що водій МОТОБЛОКУ не мав при собі паспорта; документів на даний вид транспорту; були різні колеса на причіпі і взагалі він не мав права їхати по проїжджій частині дороги, а мав КОТИТИ транспорт по обочині.

На місці пригоди був виписаний штраф в розмірі 3 400 гривень.
Це майже місячна заробітна плата цього чоловіка.

Коли Тетяна намагалися достукатися до совісті цього сумлінного представника влади, була почута погроза, що на мене теж буде накладений штраф за те, що я стою на проїжджій частині дороги (так, я стояла поряд з поліцейським) і не мала при собі ПАСПОРТА.

За весь час спілкування (а це було біля 13.00) по вулиці проїхав лише ОДИН автомобіль! За весь час з початку війни в місті ніхто не вимагав цього документу, а тут в СЕЛІ!

- До чого я веду, так я розумію, що були порушені деякі правила, але чи потрібно аж так в даній ситуації дотримуватися букви закону? У нас в селі залишилася третина мешканців, яка намагається по мірі своїх сил обробляти землю і годувати місто. Це непосильна праця, тож невже був скоєний такий страшний злочин, щоб так суворо матеріально покарати людину, яка їдучи на роботу, везе нашим захисникам щось домашнє, смачне, щоб ті відчували підтримку і подяку за наш захист, - запитує пані Фуголь.

У нас багато збирають гуманітарної допомоги для вимушених переселенців та захисників. Люди стали людяними.

А от деякі представники закону не можуть задовільнитись попередженням, а карають на повну котушку.

P. S. Доповнено Тетяною на прохання читачів.
Поліцейський - Скорик Віталій Сергійович.
Людина на яку був накладений штраф – К. Юрій Павлович.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар