1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Южная налоговая инспекция Кривого Рога предупреждает! В Кривом Роге участились случаи, когда в предприятия и офисы ФОП звонят неустановленные личности и представляются либо начальником Южной налоговой, либо его заместителям, и просят оплатить некоторую сумму (реквизиты передают дополнительно) за "непроведение внеплановой проверки"... Оюжная налоговая иннспекция официально сообщает, что это преступники, и просит всю информацию проверять по телефонам инспекции

1801 4

Увага! Діють шахраї!
Криворізька південна ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що останнім часом мають місце випадки звернень у телефонному режимі до суб’єктів господарювання від імені керівного складу контролюючих органів щодо перерахування коштів на благодійність, на власні потреби або з інших причин.
Наголошуємо, що зазначені дії є шахрайськими! Особи, які телефонують та пропонують перерахувати кошти на певні рахунки, не мають ніякого відношення до працівників податкової служби.
З метою виявлення та недопущення у майбутньому подібних випадків шахрайства, просимо інформувати правоохоронні органи. Шановні платники податків, будьте пильними та не реагуйте на дзвінки зазначеного характеру.
Криворізька південна ОДПІ

 

Леха ЗЛОЙ,

специально для сайта

Весь Кривой Рог

Добавить комментарий