1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В воскресенье, 15 ноября, покупателей супермаркетов «МЕТРО» и «Эпицентр» ждал неприятный сюрприз!

Metro 1511

Около 11 часов утра их попросили покинуть помещение (без паники). На место оперативно прибыли правоохранительные органы, мчс-ники и скорая.
Скорее всего, опять «шутили» местные дебилы...
Особенно это кощунственно в свете пятничных терактов во Франции...

вото что официально сообщило МЧС сегодня:

Вчора, 15 листопада, об 11:25 годині до Криворізького відділу поліції ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області надійшов дзвінок начальника служби безпеки ТЦ «Метро», який повідомив про те, що він отримав інформацію від Служби безпеки України, розташованій в м. Києві про можливі факти закладення в мережах торгівельних центрів «Метро» України вибухових речовин.

Про це повідомляє СЗГ КВП ГУНП в Дніпропетровській області.

«Слід відзначити, що інформація була саме про всі торгівельні центри «Метро» України, а не конкретно того, що розташований у м. Кривому Розі.

Так, начальнику служби безпеки ТЦ «Метро» в м. Кривому Розі надано вказівку провести планову перевірку приміщення ТЦ «Метро», розташованого за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Бикова, 31», - відмітили в прес-службі Криворізького відділу поліції ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області.

Тому з метою забезпечення охорони громадського порядку та проведення профілактичних заходів, і були викликані працівники поліції Криворізького відділу поліції.

До прибуття працівників поліції служба безпеки ТЦ «Метро», магазин не відчиняла та покупців до приміщення торгівельного центру не допускала, а тому працівники поліції не проводили евакуацію покупців та персоналу.

По прибуттю до місця проведення перевірки: ТЦ «Метро» м. Кривого Рогу, працівниками поліції, разом із кінологами та вибухотехніками була проведена профілактична перевірка, в ході якої вибухових речовин в приміщення знайдено не було та торгівельний центр може працювати в звичному режимі.

 

Комментарии   

0 #2 натали 15.11.2015 14:46
А что в том мэтро покупать?последний раз ушла с пустой тележкой.
Цитировать
0 #1 НИНО 15.11.2015 13:03
может 15 ноября?
Цитировать

Добавить комментарий