1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

Весь Кривий Ріг публікував у квітні матеріал, який перепостили десятки вітчизняних ЗМІ – про окупанта, який зображав втрату пам’яти і переховувався у лікарні на Криворіжжі. Але великі «знавці» почали розповідати, що то все фейк, і такого статись не могло...

280722 28 min

Підтвердження правдивості публікації Весь Кривий Ріг надійшло в липні від міністра цифрової трансформації України. Він розповів, що штучний інтелект допоміг розпізнати окупанта у криворізькому військовому шпиталі.

Так, є такий на Криворіжжі, але його місцезнаходження на цей час ми повідомляти не будемо. Причини всім зрозумілі.

Як повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, йому в квітні в Instagram написала волонтер із Кривого Рогу. Жінка розповіла, що у криворізькому військовому шпиталі перебуває боєць із втратою пам'яті.

Начебто він у якихось бойових діях брав участь і нічого не пам'ятає. Волонтер просила допомогти бійцю.

Коли перевірили через штучний інтелект, і виявилося, що це військовий із Магнітогорська. Він у нашому шпиталі ховався, вдав, що нічого не пам'ятає, не може говорити. Його заарештували. - В Кривому Розі в лікарні намагався сховатись ворог, який зображував амнезію

Штучний інтелект, за словами Федорова, давно навчили розпізнавати супутникові знімки, розшифровувати свіжі могили, скільки було і скільки стало. Так знайшли нещодавно у Севастополі 455 могил на військовому цвинтарі.

А те, що штучний інтелект допомагає дронам виходити на цілі окупантів, давно не є секретом...

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

+2 #1 вап 02.08.2022, 15:39
ШВИДШЕ НА ГЫЛЯКУ МОНГОЛОЙДНОГО ПИДАРАСА! :lol:
Цитата

Додати коментар