1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», 100% шкіл Кривого Рогу відкрилися після карантину та розпочали очне навчання, працює 159 дитячих садків, вакциновано 100% працівників, залучених зараз у навчальному процесі

221121 18 min

Із 22 листопада всі школи Кривого Рогу розпочали очне навчання як для молодших, так і для старших класів. Також, продовжують роботу дитячі садки міста.

Начальник департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак сказала:
«Сьогодні 100% шкіл Кривого Рогу відкрилися після карантину та розпочали очне навчання для школярів усіх класів, працює 159 дитячих садків. Усі заклади освіти на 100% із теплом. Щоб створити комфортніші умови для школярів після виходу з карантину, коли школи були порожніми, ще в суботу в них було посилено подачу тепла.

Що стосується ситуації із коронавірусом, то кількість хворих по галузі освіти зараз скорочується. В цілому, кількість хворих та тих, хто одужав, по місту приблизно однакова. Тобто, як кажуть фахівці – ми вийшли на плато, ситуація стабілізувалася. Це дозволяє, згідно з інструкціями та вказівками Міносвіти, зараз розпочати очне навчання. Хоча технічно ми були повністю готові зробити це й раніше. Також, проведено велику роботу з вакцинації вчителів та працівників шкіл – всього вакциновано 98%, а всі допущені до роботи – вакциновані 100%.

Щодо ПТУ, технікумів та вишів – то вони безпосередньо підпорядковуються Міністерству освіти, а не місту. Тож, коли там розпочнеться очний навчальний процес, я не можу прокоментувати».

Нагадаємо, раніше Дніпропетровська область рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та обласної комісії ТЕБ НС було переведено до «червоної» зони коронавірусу з відповідними обмеженнями.

У тому числі школи перевели на дистанційне навчання, а потім відправили на канікули.
З 8 листопада у школах було продовжено дистанційне навчання, згідно з вказівками Міністерства освіти.

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий