1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», на понеділок 25 жовтня у Кривому Розі вже запущено в роботу більше 60 котелень, що становить більше 80% по місту - розпочався запуск тепла і у житлові будинки

251021 38 min

З 12 жовтня у Кривому Розі стартував опалювальний сезон. В першу чергу, тепло прийняли лікарні. На понеділок 25 жовтня вже запущено в роботу більше 60 котелень, що становить більше 80% (всього по місту 88 котелень, з яких 72 - комунальної Тепломережі, 6 – Теплоцентралі та 10 Дніпровського управління регіонального будівництва і КП «Кривбастеплоенерго»).

Наразі, вже 28 дитячих садочків, 13 лікарень, більше 1200 багатоквартирних будинків з теплом. Також сьогодні буде подано тепло до мешканців Інгулецького та Металургійного районів.

Сьогодні розпочало роботу із запуску тепла і державне підприємство «Криворізька теплоцентраль», що обслуговує жителів Покровського, Саксаганського Довгинцівського районів, два будинки в Тернівському районі та частину Інгулецького району.

Максим Кустарьов, головний інженер ДП «Криворізька теплоцентраль» сказав: «Вже завтра тепло піде до садочків, шкіл, лікарень та в оселі жителів».

Тепло в житлові будинки подається після отримання оформлених ОСББ або управителями заявок.

Зі всіма питаннями, пов’язаними із запуском тепла криворіжці можуть звертатися за телефонами диспетчерських служб підприємств.

Також нагадаємо, що на жовтневому засіданні виконкому міськради підтримано рішення щодо встановлення тарифів на теплову енергію. Для мешканців тариф на тепло не буде змінюватися, а застосовуватиметься на тому ж рівні, що й минулого опалювального сезону – 1701 грн/1Гкал, незважаючи на обґрунтовані розрахунки теплогенеруючих підприємств, за якими тарифи на тепло для криворіжців у зв'язку з різким зростанням цін на енергоносії мали б були підвищені на 31% і складати в середньому 2228 грн / Гкал.

Для бюджетних організацій ціна природного газу яку встановив НАК Нафтогаз по всій країні за 1000 м3 у новому опалювальному сезоні складе 16 391,56 грн (відповідно, тариф становитиме 3 692,09 грн / 1Гкал).

Для інших категорій споживачів (це - суб’єкти підприємницької діяльності, не бюджетні установи та організації) згідно з прийнятими в Києві рішеннями газ відпускається за комерційними цінами - на 1 жовтня це було 24 769 грн за 1000 м3, зараз ціни вже перевищують 30 000 грн - тому тариф на теплову енергію встановлюється 5 065,99 грн /1 Гкал.

Підготував до публікації
Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий