1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В 06.00 утра 5-го ноября утреннюю тренировку фигуристов на Ледовой арене в Кривом Роге посетила депутат горсовета Людмила БУРМАН, и это вызвало бурю негативных эмоций у родителей спортсменов

051119 17 min

Также читайте - Кто спасет молодой криворожский хоккей? Горячие страсти Ледовой арены в Кривом Роге

Родители считают, что депутат горсовета Кривого Рога Людмила БУРМАН представляет интересы только троих воспитанников ДЮСШ-1 и их родителей, которые заявляют о буллинге на Ледовой арене.
Особый протест вызвала видеосъемка депутатом тренировочного процесса.
Позицию «большинства» в вопросе буллинга на Ледовой арене выразила в соцсетях Анастасия МАРТЫНЕНКО.
Сайт Весь Кривой Рог продолжает следить за развитием событий.

Анастасия Мартыненко
буллінг Бурман наболіло
Друзі, ви знаєте, що мої діти займаються такими видами спорту, як фігурне катання та хоккей! Це дуже виснажливі та небезпечні види спорту! Але мої діти обрали їх, моя старша донька закохана в цей спорт, вона закохана у своїх тренерів, вона мріє про великі досягнення та важко працює кожного дня, але мою дитину та ще 48 дітей хочуть позбавити майбутнього у цьому спорті.
Нас ніхто не чує, є батьки трьох вихованців та депутатка Бурман, які висвітлюють тільки свою точку зору і не хочуть чути нашу. Вони кажуть про буллінг, дозволяють собі знімати тренування та мою дитину і психологічно впливають на тренерів, мені важко, а як їм я і представити не можу.
Я дуже прошу поширити цей пост і можливо в когось в друзях знайдуться журналісти, депутати, які зможуть почути не тільки трьох батьків, а й батьків 48 вихованців.
Я НЕ ХОЧУ ЩОБ МОЮ ДИТИНУ ЗНІМАЛИ НА ВІДЕО БЕЗ МОГО ДОЗВОЛУ!!
Сьогодні, 5 листопада 2019 року, о 6.00 годині на ранкове тренування вихованців секції з фігурного катання ДЮСШ №1 завітала Бурман Людмила Володимирівна, депутат Криворізької міської ради VII скликання, голова депутатської фракції Політичної партії «Об'єднання Самопоміч».
Без дозволу батьків, порушуючи вимоги статті 307 Цивільного кодексу України, вона знімала тренування дітей на мобільний телефон. Прохання батьків вимкнути телефон і не знімати ігнорувала, про що є аудіо та відео свідчення.
Але зараз не про це. Маємо надію, що ранній візит пані Бурман був пов'язаний виключно з бажанням розібратися у проблемі начебто «буллінгу» на Льодовій арені.
Що ж таке буллінг? Вullying (цькування) — агресивне переслідування одного із членів колективу з боку іншого (інших), не обов’язково з одного формального або признаного іншими колективу (wikipedia).
При цькуванні жертва не може протидіяти агресорові. Цим буллінг відрізняється від конфлікту. Цькування може бути у фізичній або психологічній формі.
Чи є буллінг на Льодовій арені? І по відношенню до кого? Розберемося.
Бувша тренер з фігурного катання Лукьяненко Ірина Володимирівна, яка прийшла у якості жертви на засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, спорту і культури, не є членом колективу.
Її не бажають бачити на Льодовій арені у якості тренера батьки сорока восьми (48) вихованців. То якщо вона не працює у ДЮСШ №1 не буває під час тренувань на Льодовій арені, якщо її ніхто не бачить і вона нікому не потрібна, то чи є боулінг по відношенню до неї? Точно, ні.
На засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, спорту і культури, крім Лукьяненко І.В., приходили батьки двох її спортсменок – Л. Лілії та А. Дар’ї. Батьки стверджували, що проти них самих та їхніх дітей є буллінг.
Нагадуємо, що буллінг відрізняється від конфлікту тим, що одна особа (особи) не може (можуть) протидіяти іншій (іншим).
А тут ситуація інша.
Ці батьки двох спортсменок не тільки протидіють, а й затероризували батьків сорока восьми спортсменів-фігурістів та все керівництво Льодової арени.
Що хотять? Тренуватися у Лукьяненко І.В. на Льодовій арені.
Однак, Лукьяненко І.В. звільнилася за власним бажанням. І навіть якщо повернеться, у неї буде лише чотири спортсмени (так вони стверджують), бо інших вона не влаштовує як тренер.
А що стосується типу «буллінгованих» дітей, то якраз у них все нормально. Ліля і Даша іноді приходять на тренування, коли їх привозять батьки, їх ніхто від тренувань не відсторонив. У роздягальні нормальне спілкування зі всіма дітьми, якщо вони цього забажають. Всі батьки спортсменів-фігурістів ДЮСШ №1, на всяк випадок, провели зі своїми дітьми бесіду про толерантне ставлення у спортивному середовищі.
Так от питання.
А чи є буллінг на Льодовій арені?
Чи то вигадки конфліктуючої сторони?
Впевнені, що друге.

Юлия ЛАПОЧКИНА
специально для рубрики
Новости Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог

Комментарии   

0 #1 Мартин Брест 05.11.2019 16:28
К сожалению не выгадки. Администрация ДЮСШ довела школу до ручки. Дети разбегаются. Родителй обложили поборами. А те родители которые возмущены то их выживают.
Цитировать

Добавить комментарий