1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Только недавно сайт Весь Кривой Рог писал, как был испорчен корпоратив, когда его участники решили полакомиться бутербродами с красной икрой. И вот – аналогичная история зафиксирована за 400 км от Кривбасса!

Андрей Чепуш добавил 5 новых фото — вне себя от злости.
Пост про те, як не бути дурнем! РЕПОСТ! Зрада вищого ступеню!
Вашій увазі пропонується Ікра лососева, куплена мною в Ашан Україна на Петрівці вчора ввечері (чек додаю). Ікрою це звичайно назвати складно. Швидше це жижа лососева або каша, або ікра мінус третього сорту. Розумію, що бюджет її дуже і дуже невисокий..., але вибачте продавати те, чим полоскали пакет з-під ікри це вже занадто! Дуже неприємно (навіть ті ж 70 грн. треба заробити! і дуже неприємно віддавати їх за те, що не принесе ніякого задоволення, а можливо навіть навпаки шкоду нанесе. У Ашан сваритися не піду. Ікру цю більше не куплю, хіба що у голодний рік, сподіваюся доля НЕ доведе. Але вас попередити хочу! Не попадіться, як я!
ПОДІЛІТЬСЯ із друзями!

Напоминаем, как все было в Кривом Роге –

Получается, отпадает одна из главных версий такого состояния икры (неправильные условия хранения). Или это АШАНы по всей Украине нарушают условия транспортировки и хранения такого нежного продукта как красная икра?

Юлия ЛАПОЧКИНА,
специально для рубрики
Товары и Услуги Кривого Рога
сайта Весь Кривой Рог
Фото – Андрей ЧЕПУШ, Киев

Добавить комментарий