1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

ТЕРМІНОВО! Державний воєнізований гірничорятувальний (аварійно-рятувальний) загін ДСНС України (м. Кривий Ріг) запрошує на постійну роботу начальника Сектору з охорони праці. Відбір претендентів на посаду відбувається на конкурсній основі

170118 28

Вимоги до кандидата:
- вища освіта відповідного напряму підготовки, досвід роботи інженером з ОП не менше 2-х років, знання нормативних та законодавчих правових актів, знання методичних матеріалів з питань ОП, наявність посвідчення про присвоєння 4 групи з електробезпеки, досвід взаємодії з перевіряючими органами, володіння ПК та офісною технікою.
Службові обов’язки:
- керувати роботою Сектору з ОП, надавати методичну допомогу керівникам структурних підрозділів загону з питань ОП, виконувати перевірки з питань ОП структурних підрозділів загону, розробляти нормативно-правові акти, пов’язані з функціонуванням системи управління ОП в загоні, розробляти документи, що стосуються ідентифікації об’єктів з підвищеною небезпекою, оформляти документи дозвільного характеру на виконання робіт підвищеної небезпеки.
Заробітна плата: від 5000,0 грн.
Умови роботи: офіційне працевлаштування з дотриманням норм українського законодавства. Дотримання умов колективного договору. Повний соціальний пакет. П’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (з 9:00 до 18:00).
З питання працевлаштування звертатися за телефонами у м. Кривий Ріг:
- (0564) 26-19-30 - Відділ кадрів;
- (0564) 26-06-48 - приймальня командира загону.

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА
спеціально для рубрики
Робота та Вакансії Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий