1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

29 січня о 03:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те що орієнтовно, у технологічній установці стався спалах газоповітряної суміші з подальшим займанням кам'яно-вугельної смоли за адресою: місто Кам’янське, Баглійський район, вулиця Колеусівська, на підприємстві ПрАТ «Дніпровський коксохімічний завод»

290119 7 min

За вказаною адресою було направлено чергові пожежно-рятувальні відділення міста Кам’янського.
Прибувши на місце рятувальники встановили, що внаслідок детонації газоповітряної суміші сталося часткове руйнування технологічного обладнання.
Підрозділами Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області відразу проведені роботи по гасінню пожежі. Також, здійснювалось освітлення місця та проведення робіт по пошуку можливих загиблих та постраждалих.
В результаті події сталося часткове руйнування технологічного обладнання на загальній площі 500м2 та постраждало 5 працівників заводу.
Всіх постраждали госпіталізовано до міської лікарні швидкої медичної допомоги у тяжкому стані.
Загиблих немає.
О 03:50 пожежа на площі 200 м2 локалізована та о 04:07 повністю ліквідована.
До ліквідації пожежі залучено 44 чоловік особового складу та 13 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
Працівниками підприємства проводиться обстеження цеху, на факт можливих руйнувань та пошкоджень поблизу місця виникнення ситуації.
Причина пожежі встановлюється правоохоронними органами.

ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Дніпропетровської області
сайту Весь Кривий Ріг
Фото - МНС

Добавить комментарий