1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

9-летний мальчик, выйдя из дому, отправился не в школу, а «на заработки». Но растерялся в большом городе. От возможных неприятностей малолетнего «предпринимателя» спас сотрудник правоохранительных органов, которого заинтересовао, что делает в общественном транспорте ребенок в то время, как везде идут уроки

150119 15 min

15 января старший инспектор отдела криминального анализа Ирина РУСНЯК по дороге на работу заметила в трамвае ребенка, который ехал без сопровождения взрослых.
Как выяснилось в разговоре с Матвеем, живет он в Павлограде, а в Днепр приехал в надежде подзаработать игрой на своем инструменте.
Правоохранитель доставил мальчика в ближайшее отделение полиции. В телефонном разговоре с матерью выяснилось, что она не знает, где сейчас находится ее ребенок.
Матвей был доставлен в Павлоградскую больницу для обследования, а матери теперь угрожает штраф за ненадлежащее выполнение родительских обязанностей.

Дорогою на роботу співробітниця поліції допомогла 9-річному хлопцю, який сам приїхав з Павлограда до Дніпра
15 січня старший інспектор відділу кримінального аналізу Ірина Русняк дорогою на роботу помітила дитину, яка їхала у трамваї без нагляду дорослих. Як з'ясувалось у розмові з Матвієм, він живе у Павлограді і замість відвідування школи приїхав до Дніпра. Спеціальні навички поліцейського допомогли розпізнати дитину, яка опинились в біді та надати необхідну допомогу.
Розгубившись у великому місті, хлопець просто катався на трамваї, потім гуляв по центру, збираючись заробити трохи грошей грою на своєму музичному інструменті.
Поліцейська привезла хлопчика до Шевченківського відділення поліції. Ювенальні поліцейські розшукали матір хлопця та зателефонували їй. Виявилось, що жінка навіть не знала, де перебуває її дитина. Матвійка передали до павлоградської лікарні для обстеження. Матір хлопця буде притягнуто до адміністративної відповідальності.
Шановні дорослі! Якщо ви помітили дитину без нагляду дорослих, без відповідного до сезону одягу або з дорослими, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, не будьте байдужими, повідомляйте до поліції!

Юлия ЛАПОЧКИНА,
специально для рубрики
Новости Днепропетровской области
сайта Весь Кривой Рог

Добавить комментарий