1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє один з лідерів профспілкового руху «Свобода праці» Ігор ТОКОВЕНКО, працівники ВГМК, що в Дніпропетровській області, пішли шляхом гірників та металургів Кривбасу та налаштовані вимагати зарплатню в 1000 євро на місяць в гривневому еквіваленті

260917 31

Завершується збір підписів на Вільногірському Гірничо-Металургійному Комбінаті для висування офіційних вимог до адміністрації «Обєднана Гірничо-Хімічна Компанія» про підвищення оплати праці до мінімуму в 30 000 грн - еквівалента 1000 Євро.
Вже зібрано більше 1700 з 2000 потрібних.
Підприємство, що є лідером серед державних по прибуткам, має бути лідером і по оплаті праці. Трудовий колектив налаштований достатньо рішуче та організовується в лавах Профспілки гірничо-металургійного комплексу.
- Через солідарність - до свободи праці! – закликає профспілковий діяч.

Довідка сайту Весь Кривий Ріг:
Близько 300 млн. грн. - річний Фонд Оплати Праці підприємства. Чистого прибутку за минулий рік - більше 650 млн. грн. Тобто навіть якщо потроїти ФОП, залишиться 50 млн. грн. чистого прибутку.
І це ще не рахуючи коштів, які, якщо вірити НАБУ, виводяться через фірми-прокладки при продажі за заниженою вартістю продукції (це ще сотні мільйонів).
І ще підрядники, як кажуть деякі джерела, продають свої послуги за завищеними цінами, і не випадково.
Зламати корупційні схеми легко, якщо є на те воля...

Інокентій РЕЙДЕР,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Ігор ТОКОВЕНКО

Добавить комментарий