1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

25 червня відзначає своє свято українська молодь, ті, хто творять зміни, ті, в чиїх очах палає вогонь та жага до невпинного розвитку. В цей день у містах Дніпропетровської області Національний Корпус провів ряд заходів

Їхня мета – пізнання нових думок, цікавих ідей, спілкування, корисне та цікаве дозвілля.
В Дніпрі хлопці зі Спортивного Корпусу провели майстер-клас зі змішаних єдиноборств на набережній міста: продемонстрували показові виступи, потренували всіх охочих та ще раз закликали займатися спортом і вести гідний спосіб життя.

Новомосковськ – «Молодіжний форум на траві». Пізнавальний та цікавий захід, в рамках якого молоді та активні учасники обговорювали питання екології та благоустрою, презентували свої проекти, отримували подяки за внесок у розвиток молодіжної політики від Національного Корпусу.
Молодь Жовтих Вод також провела цей день спортивно – у місті відбувся турнір з міні-футболу.

У Солоному, Кривому Розі, Павлограді та Тернівці представники Національного Корпусу спілкувалися із молоддю на вулицях, охочим розповідали про наш Рух.
З самого початку свого існування Азовський Рух робив ставку на молоде покоління. Під час революції та війни 18-річні у перших рядах жертвували своїм життям за своє українське майбутнє.

Сьогодні ми, молодь, чітко усвідомлюємо необхідність та змін і самі творимо ці зміни.
Ми – авангард, надія та майбутнє. Україна понад усе!

Левко ПЕСТРИГА,
спеціально для рубрики
Новини Дніпропетровської області
сайту Весь Кривий Ріг
Фото – Національний Корпус Дніпропетровська область

Добавить комментарий