1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Генеральный прокурор Украины Юрий ЛУЦЕНКО разместил у себя на страничке фотографию... Как живут налоговики в Житомирской области?

060618 24

Юрій Луценко
- Чистимо кабінети керівництва ДФС Житомирської області..

Roland Mikiani
- Пане Генеральний прокурор. Все супер. Одне питання. От всі ми знаємо і волаємо про дуже, дуже корумповані суди. Тож питання, коли побачимо Велику Чистку судів, адже це ж в рази простіше зробити засобами і методами контррозвідки, ніж наприклад зловити російських шпигунів. Я веду до того, що маючи такі потужні технічні можливості, не важко зафіксувати як якісь суддя бере хабар. І почати масовану атаку на судів-хабарників.

Александр Ушинский
- Відпустять без покарання. Гроші зникнуть як і десять мішків бурштину ( речові докази по справі) з якогось райвідділку поліції , а тих хто лобіював призначення цих хабарників відправлять на підвищення в іншу державну "комірчину" , щоб , бува , з голоду не пухли. За що Ми воювали та проливали кров, клали свої життя та здоров"я?. Звісно, за Україну , а не за покидьків, хабарників та їх лоббістів при владі. Боляче та сумно спостерігати за відкритим грабунком надр, лісів та водних ресурсів, вивезенням за кордон стратегічних товарів та сировини , залишенням України сотнями тисяч українців у пошуках кращої долі. А люмпен та манкурти продовжують продаватися за торбинку гречки та баночку гнилої тюльки, тим, що звели на революційному Майдані сцену та оголосили себе владою. Чиєю?.

060618 24 2

Юрій Луценко
- За минулий і поточний рік - понад 2000 вироків суду. Ну а про те, що 2 млрд дол повернуто в Держбюджет ніби всі знають. До речі, саме за ці кошти зараз будують 150-т нових військових гуртожитків...

Юрий ПОТУПЧИК,
специально для рубрики
Новости Украины
сайта Весь Кривой Рог

Добавить комментарий