1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

З тих пір, що сайт Весь Кривий Ріг звертав на це увагу – Наш пострел везде поспел – и в жюри Х-Фактора отработать, и на Новогоднем корпоративе в Москве...
сам Данилко встиг висловитись з цього приводу, що викликало ще більше обурення громади...

060118 7

Сашко ЛІРНИК, український письменник, обурився заявою Данилка. Зокрема, він розкритикував, заяву Данилка проти цькування українських виконавців, які гастролюють у Росії. Так, артист як приклад навів концерт Ані Лорак, під час якого вихопили квіти з рук її мами.
- Я зараз заплачу над гіркою долею Кароліни і Данилка. Ці, вибачте, пристосуванці. І рибку з’їсти, і на щось сісти. Там хочуть заробляти. У нас війна, хлопці гинуть. Для них війни не існує. Їм, знаєте, як перша професія – проститутка, а друга – продажний актор. Гроші не пахнуть, – обурено підкреслив Сашко Лірник.
За його словами, у хлопців на Донбасі виривають серце, і це не турбує Данилка, натомість те, що вирвали з рук мами Лорак квіти, його неабияк вразило.
"Співав "Лаша тумбай"... "Ой-ой-ой, мене не пускають". А зараз пускають, то давай начхаємо на все. Вибирай, кому служити, чи Богові, чи мамоні. Подобаються московські грошики – смокчи цицю у москалів", – наголосив письменник.
Відтак, він запропонував українським гастролерам поспівати в окопах, "коли там людей убивають, хлопців наших".
- Там задницею покрутили, тут покрутили. Давайте, "дурним хохлам" впарюйте високе мистецтво. Про совість же мови немає...", – додав Сашко Лірник.

Добавить комментарий